Sayfa 226/341 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Spk görevini doğru yapmıyor,manüpülasyona izin veriyor bir şekilde,vermiyorsa ödünç sistemide ne?Tmm güven sarsıldı bir kere,Hepsini geçtim,ayrılma hakkında kyk haklı eee,niye uzatıyorsun!Versene hakkımızı!Kafana göre iş yap,sonra geçik,sorumluluğunu kyk ye yükle bu nasıl bir tezgah,nerde adalet!Adamı çiliden çıkarma Allahtan kork!

2. Bu arada şikayetlerimizi yapmakta ihmalkarlık etmeyelim!Özellikle "MASAK" piyasa dolandırıcılığını inceleyip 5 yıl hapis ve yüklü para cezası vereceğim! diye yazmış,bu spk yıda şikayet edelim,en başta şirketi tabiiki yapılan işleride..!

3. Her akşam soracağım,kimler"Masak"a şikayet etti diye!Versinler cezayı bunlara!En etkili kimse şikayet yağdıralım,sonra mahkeme yolu dahada güçlendirir!

4.  Alıntı Originally Posted by Bigmen99 Yazıyı Oku
    Her akşam soracağım,kimler"Masak"a şikayet etti diye!Versinler cezayı bunlara!En etkili kimse şikayet yağdıralım,sonra mahkeme yolu dahada güçlendirir!
    İyi de! kimi kime şikayet ediyorsun!
    Geçmiş te rekor sayıda borsada piyasa söğüşleme operasyonları olmuş ve hepsinde ‘atı alan üsküdarı geçmiş’ ve hepsine ‘yola devam’ olmuş.

Hepsinde yapanın yanına büyük kar kalmış (nadiren göstermelik yatırımlar sadece). Hepside aynı ekolün dokunulmaz adamları.

5.  Alıntı Originally Posted by Paraci1 Yazıyı Oku
    Kağıdın çıkış zamanı sizce ne zaman olur ? Nisan gibi falan mı yoksa süründürür mü
    Hacim iyice azaldı istekli satıcı kalmadı.takaslarda aynı azalma yok(çok az artış var). Açılan davalarla neticesi çok uzun sürer.
    Bence hisseyi daha gözlatı pazarında tutmak istiyorsa önce hisseyi biraz yukarı çekecek sonra tekrar geri çekerek hisseleri toplayacaktır. çünkü güzel kar marjı var. Gözaltından çıkmak istiyorsa bunu şirket sözleşmesinde değişiklik yaparak gayrimenkul alım satımı şeklinde faaliyetini belirtirse bu sorunu geçebilir.ama yapmak istemiyor.son gelen haberlere dayanarak tahminimce daha önce 2yıl önce yaptığı gibi sodru satışının iptalini gündeme alacaktır.mümkünmü değilmi göreceğiz.
    Ama ben artık bu yılan hikayelerinde olmak yerine trade yaparak zararımı çıkarıyorum. inşallah mart ayı bitmeden düzlüğe çıkarım.
    Hissede kalanlara sabırlar diliyorum.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Hacim iyice azaldı istekli satıcı kalmadı.takaslarda aynı azalma yok(çok az artış var). Açılan davalarla neticesi çok uzun sürer.
    Bence hisseyi daha gözlatı pazarında tutmak istiyorsa önce hisseyi biraz yukarı çekecek sonra tekrar geri çekerek hisseleri toplayacaktır. çünkü güzel kar marjı var. Gözaltından çıkmak istiyorsa bunu şirket sözleşmesinde değişiklik yaparak gayrimenkul alım satımı şeklinde faaliyetini belirtirse bu sorunu geçebilir.ama yapmak istemiyor.son gelen haberlere dayanarak tahminimce daha önce 2yıl önce yaptığı gibi sodru satışının iptalini gündeme alacaktır.mümkünmü değilmi göreceğiz.
    Ama ben artık bu yılan hikayelerinde olmak yerine trade yaparak zararımı çıkarıyorum. inşallah mart ayı bitmeden düzlüğe çıkarım.
    Son cümlenizi anlayamadım , sizce topladığı malı gözaltı pazarımda satabilir mi ? Alıcı olur mu ? Ben hala masumca fabrika haberi bekliyorum seçim sonrası boşa hayal mi

7.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Paraci1 Yazıyı Oku
    Son cümlenizi anlayamadım , sizce topladığı malı gözaltı pazarımda satabilir mi ? Alıcı olur mu ? Ben hala masumca fabrika haberi bekliyorum seçim sonrası boşa hayal mi
    Anladım sodru satış iptalinden sonra peki yipten çıkabilir mi

8.  Alıntı Originally Posted by Paraci1 Yazıyı Oku
    Anladım sodru satış iptalinden sonra peki yipten çıkabilir mi
    bence çıkar işçiler fabrika eski durumuna gelmiş olacaktır.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 226/341 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •