Sayfa 448/578 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 4617 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by MGS111 Yazıyı Oku
    acaba hisseler El mi değiştiriyor,yoksa ky ye mi kitliyorlar
    hoşgeldiniz sizde foruma yeni üye olmuşsunuz ostim yeni mi aldınız? İnşallah teknik,temel veya beklenti üzerine almışınızdır twitterdan görüpte alanlardan değilsinizdir. Bize ömür törpüsü sabır imtihanı oldu
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. Vermişler milletin kucağına

4. Bugünün olayı iki gün sonra çıkar takasta diye biliyorum, bu görüntü dolayısıyla şaşırtmıyor son 1 haftadır takipte olanları.

5.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    hoşgeldiniz sizde foruma yeni üye olmuşsunuz ostim yeni mi aldınız? İnşallah teknik,temel veya beklenti üzerine almışınızdır twitterdan görüpte alanlardan değilsinizdir. Bize ömür törpüsü sabır imtihanı oldu
    Hocam sabreden derviş muradına ermiş. Siz çok sabretmişsiniz belli, ben henüz yeniyim fakat umutluyum orta vadede.

6.  Alıntı Originally Posted by 1984 Yazıyı Oku
    Bugünün olayı iki gün sonra çıkar takasta diye biliyorum, bu görüntü dolayısıyla şaşırtmıyor son 1 haftadır takipte olanları.
    Ben 1 yıldır çözemedim 1 haftada çözdüyseniz ne mutlu

7.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Ben 1 yıldır çözemedim 1 haftada çözdüyseniz ne mutlu
    Estafurullah, kucağa vermişler demişler de ona ithafen yazmıştım. Teşekkürler paylaşımlar için bu arada, takipteyim zaman buldukça bakıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by 1984 Yazıyı Oku
    Estafurullah, kucağa vermişler demişler de ona ithafen yazmıştım. Teşekkürler paylaşımlar için bu arada, takipteyim zaman buldukça bakıyorum.
    Mesela bufün çok garip işlemler oldu ekranı kapattım sinirden ilk baktım a1 1,16 dan 1,2 milyon lot aldı sonra göz açıp kapayana kadar 1,3 milyon lotu tahtadan verdi. kime verdi neye verdi neden zararına verdi anlamadım tam şeytan işi oldu borsamız, hisselerimiz

Sayfa 448/578 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •