Sayfa 233/341 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Cinali kardes dedigin cikti bu Kitapsizlar karari kabul etmiyor.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Son derinlik atacak varmi bi zahmet

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Cinali kardes dedigin cikti bu Kitapsizlar karari kabul etmiyor.

Kardes keske ben haksiz ciksaydim ama bunlar baska bir aciklamayida p.tesi seans bitiminde sasirmam
    Spk.nin yaptirimi ne olacak bu seferde koddisi derse yine zarari biz goruruz spk.ya benim hic guvenim yok.114 olayini kendi ihmalleriyle olustu bu pisligi temizlemeye calisiyorlar simdiye kadar hic bir sirkete bu uygulama yapilmadi.zorlama karar bence da

4. Sirket yaptigi her seyi kilifina uydurmus anlasilan. Her seyde mahkemeye gidiyor iptali icin spk ne yapacak bakalim. Kimin kozu saglam belli degil olan bize oluyor a. Satayim.

5. Onca milletin parasini ic ettiler insan deil bunlar. Hic olmassa gostermelikte olsa fiyati 50 ustunde tutmadilar.

6. çevikler istedikleri kadar diretsinler bu saatten sonra mike mike hisse 0.82 ye gelecektir en azından ben alımlarıma devam ederim. yok mallarına el konulur , yok konulmaz fark etmez ben hisselerimi 0.82 den ister satarım ister satmam . yok yönetim mahkemeye gitsin yok karar almasın kanun var bu ülkede bunun önüne geçemezler . artık ben 0.82 de değil 1.14 olması gerektiğini savunuyorum . bakalım çevik kardeşler ne yapacak ... istedikleri kadar yönetim kurulu kararı alsınlar ....

7.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    çevikler istedikleri kadar diretsinler bu saatten sonra mike mike hisse 0.82 ye gelecektir en azından ben alımlarıma devam ederim. yok mallarına el konulur , yok konulmaz fark etmez ben hisselerimi 0.82 den ister satarım ister satmam . yok yönetim mahkemeye gitsin yok karar almasın kanun var bu ülkede bunun önüne geçemezler . artık ben 0.82 de değil 1.14 olması gerektiğini savunuyorum . bakalım çevik kardeşler ne yapacak ... istedikleri kadar yönetim kurulu kararı alsınlar ....
    Üc iş gunu icinde genel kurul yap demiş spk eyer yapmazsa ceza yermi yoksa mahkeme sonucunumu mecburen bekler spk bide nuri kabul etmedi peki bu lotları alan kim sence

8. ben hırsız olsam mahkemeden ceza gelse 2 yıl yatacaksın diye sence bana sorarlar mı yatmak ister misin diye . seve seve yatırırlar... nuriye de sormazlar benim param yansın ben bunu bile bile bulaştım bu hisseye az da zaman olmadı 8 yıl olmuştur . çok da umurumda değil benim param yansın onlarınki de yansın . olmadı mahkeme karar versin

Sayfa 233/341 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •