Sayfa 842/999 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Benim 2 numaralı oğlumda malı altına gömmüştü..Geçen geldi Baba altın güzel gidiyor da bu dolar bana destek atmaz mı diye soruyordu....Bende Dolardan birşey bekleme altını takip et oradan malı kaldırırsın demiştim Çocukta birşeyler alacak ama para yetmediğinden altına gömmüş alacağı malın hayalini kuruyor

Dolar için bence ideal band 6.0-6.50 Rus rublesinin grafiğine göre de orası ideal bir yer....Altı üstü köpük diyebilirim...

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    2 hafta içinde birden faizler 3-4 ay öncesine dönse ne dersiniz ?
    Mayıs sonuna doğru 28-30 olsa bana uyar.
    dolar 5.77 oldu çokta uzakta değil artık.

4.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    İkinci 10 ağustosu yaşıyoruz. Bankalara sopayla faiz indirmek seçim ayağına rezerv yemek vioptan bedavadan dolar satmak ihaleleri iptal etmek alay edercesine açıklamalar yapmak domates biber satarak enflasyonu indirmenin bedeli olacaktı yüzde 50 tlde kaldığıma bile pişman oldum, 5.60 üstü kesinlikle süpriz oldu ne var ardında merak ediyorum
    Dolaresin bu çıkışının inişi olmazsa önümüzdeki aylardaki enflasyon rakamları ne gösterecekler merak ediyorum. Faizler inadına düşürülüp doların önü daha mı açılacak yoksa faizler mi artacak? Her şey doların inmemesine bağlı.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. Sn. Webster sözlü yönlendirme mi yapsaniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,394
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Dolaresin bu çıkışının inişi olmazsa önümüzdeki aylardaki enflasyon rakamları ne gösterecekler merak ediyorum. Faizler inadına düşürülüp doların önü daha mı açılacak yoksa faizler mi artacak? Her şey doların inmemesine bağlı.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Ayarlarlar enflasyon rakamlarini sorun olmaz.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Sn. Webster sözlü yönlendirme mi yapsaniz
    Bu saatten sonra dolari ben bile dusuremem gibi

Isin sakasi ben 1 nisandan sonra dolarin 5 seviyelerine gerileyecegini bu suni yukselisin gercekci olmadigini dusunuyorum
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Bu hafta markette TÜİK elemanları vardı halk günündeki markette fiyat yazıyordu en ucuz güne denk getiriyorlar işte fiyat almak içim

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 842/999 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •