Sayfa 148/240 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Anlaşılan acemi va tahtada.

Tahta yapıcı falan değil...Dar alanda kendi kendine tatmin mevzuu bu.

Al 1.33 den ver 1.32 ye ...1 kademeye trade etse komisyona gider ...Yazık bütün gün ekranın başında durup al sat yaptığına...

Anlaşılan sandı ki fiyat düşük...işlem adedi düşük...ben burada spekülatör olur trade ederim tahtayı diye...

Ah kardeşim ah...saçımız ağardı yıllardır bu tahtada ...bu sefer kağıt hareketlenince sevindiydik belki sen bir umut olursun diye...

Sen az parayla çok kazanırım sevdasındaki yeni yetme acemilerden olduğunu gösterdin tez zamanda...Hevesimiz kursağımızda kaldı.

Burada macera arayıp da terse düşme...bizi de heveslendirip kafamızı karıştırma lütfen...Bir bak kağıdın yıllara sair düşen grafiklerine..birde kendi banka hesaplarına...sonra soyun traderlığa.

3. Batmamış mı bunlar daha?

PINSU Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -8916154

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. yaz mevsimi geliyor , hissenin zamanı , işlem hacmi sığ

6.  Alıntı Originally Posted by azak Yazıyı Oku
    yaz mevsimi geliyor , hissenin zamanı , işlem hacmi sığ
    Yaz da gelse kış da gelse bir şey değişmez. Değişmeyen tek şey sürekli zarar etmesi.

7.  Alıntı Originally Posted by Bosphorus Yazıyı Oku
    Yaz da gelse kış da gelse bir şey değişmez. Değişmeyen tek şey sürekli zarar etmesi.
    Aynen...SPK neden bu şirkete el koymaz neyi bekliyor. 4 yıl üst üste zarar açıkladı.
    Yazık günah birde halka açık şirket.
    Ben şirkete kabahatta bulmam buna müsade eden ve yatırımcıyı bu ve benzeri şirketler karşısında aslı görevini ihmal eden devletin kurumlarını anlamıyorum...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8. Allah daha da uzun ömürler versin. Ölmek için dua etsin geberemesin. Bu dünyada haram yediği ne varsa ağzından burnundan gelsin ********in

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/240 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •