Onemli Gunler Banner
Sayfa 17/86 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 129 - 136 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Çağrı fiyatı yasal faiziyle birlikte hisse başı 2,89 TL civarında olacak. Fiili çağrı sürecine en geç bayram sonrası hafta Çarşamba günü başlanacak (bu aynı zamanda genel kurul günü olduğu için, donan oy hakkının açılması içşn Salı günü başlanır en geç) çağrı süreci en az 10 iş günü sürecek. Çağrıya katılmak isteyen (elinde hisse bulunduran) kişi, basit bir prosedürle çağrıya katılıp bir gün içinde çağrı bedelini nakit olarak alacak.

Çağrı da aracım kurum veya bankaya yazılı talimat mı verilmesi gerekiyor hisseleri devretmek için?
    Tşk

3. Eğer gerek kalırsa, ki sanmıyorum, kendi aracınıza talimat verip virman yapıyorsunuz. Detayları şirket KAP ta açıklar bugün yarın tahminimce.

4. Hiç bir yerde haber yok bu paylasımın spekületif sanıyorum eger dogru degil ve yarın tavandan millet mal alır ve zarar ederse senin için suc duyurusunda bulunacagım iyi düşün ve yalanından dön

5.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Eğer gerek kalırsa, ki sanmıyorum, kendi aracınıza talimat verip virman yapıyorsunuz. Detayları şirket KAP ta açıklar bugün yarın tahminimce.
    Bu alanen suc ve yönlendirme yalansa yalanından dön milletin canı yanmış zaten iyi olmaz yatırım tavsiyesine girer dava acarım

6.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Bu alanen suc ve yönlendirme yalansa yalanından dön milletin canı yanmış zaten iyi olmaz yatırım tavsiyesine girer dava acarım
    Boş konuşuyon. Adam, kafasından bi' şey uydurmuyor. Bu akşamki SPK bülteninde var olan maddelere dayanarak konuşuyor. Önce git bülteni oku.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlar bu işlemleri yaparken çağrı zorunluluğu olacağını biliyorlardı
    2,90 civarı almaya razı iseler ilerde bu kağıt büyük primlere gebedir diye düşünüyorum!

8. Düşünüyorum buğün çağrı onayının geleceğini biliyorlardı tamda genel kurula denk geliyor neden buğün tavan olmadı

Sayfa 17/86 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •