Sayfa 115/992 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Bırakın kapışmayı Artık dönem kapışma, bölünme değil, sevgi pıtırcığı olma, kucaklaşma, birleşme dönemi...

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Sakin ol. Size bir şeyler anlatma gibi bir derdim de yok. Başkalarını etkilemeyesiniz diye yazıyorum yalnızca. Seviyeye de biz karar vermeyelm, forumdaşlara bırakalım o işi.
    bence de, katılıyorum size.

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Peki bu operasyonun para basmaktan farkı ne? Hazine'ye harcayacak para veriyorsun, piyasaya bu kadar para girecek, para bassaydı da aynısı olmayacak mıydı?
    söyle bildiğim kadar yardımcı olayım üstadım. Normalde yılda bir kez sanırım MB hazineye karını devrediyor bu sene hatırlarsanız onu seçim öncesi sıkılan kemeri birkaç diş açmak için erkene çekip hasılatı toplayıp kasadan Z raporunu almışlardı. Bu durumda yedek akçe stoğu azaltılarak hazinenin eli bollaşacak. Bankaların elindeki mevduatların zorunlu karşılıklarının azaltılması gibi sanki, ben bu şekilde anladım

Saygılar

4. Evet nerde kaynak varsa oraya sarılıyorlar...Son çare...

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bırakın kapışmayı Artık dönem kapışma, bölünme değil, sevgi pıtırcığı olma, kucaklaşma, birleşme dönemi...
    Fitnenin merkezi devletin başındaysa ne yapacağız peki?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bırakın kapışmayı Artık dönem kapışma, bölünme değil, sevgi pıtırcığı olma, kucaklaşma, birleşme dönemi...
    Fitnenin merkezi devletin başındaysa ne yapacağız peki?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. Enflasyon düşecek diyorlardı. Ne olacak şimdi fikri olan var mı?

Bu ülkede ekonomi profesörü değilsen paran olmamalı onu anladım. Normal yatırım bilgisi de yetmiyor. Derin çalışmak lazım

8. Liradan kaçışta rekor üstüne rekor: Döviz hesapları 190 milyar dolara dayandı
    Yurt içindeki banka müşterilerinin döviz hesapları 21 Haziran haftasında 1.44 milyar dolar artışla 186.62 milyar dolara yükselerek tarihi rekor seviyeyi yeniledi.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...dayandi/222071

Sayfa 115/992 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •