Sayfa 8/245 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 57 - 64 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

Alıntı Originally Posted by ARDA20076 Yazıyı Oku
    Sayın sertol anadolu dan sankoya virmanlanmış lot falan yok yanlışlık olmasın
    16 Ocak yapı kredi den sanko ya virman 500 bin lot..
    Anadolu da bitti tahtada.. Hareket patron kaynaklı başlamıştı sanırım araya giren Anadolu üzerinden birileri hızlandırdı kağıt çok dağılmadan düştü yani geçirme hareketi değildi iyi niyetli alış operasyonu başarısız oldu.
    O halde toparlanma olacaktır da ne zaman.
    Olumsuz yönü stabil karlar büyük sıçramayı kesiyor operasyonal şirket değil.. 6 tl şu karla pahalı kaçıyor..

Ama diğer halka arzlar için bunu ezik tutmazlar bence kottan çıkacak tekstil olarak. Onun yerine Enerji vs. Halka arz yapacak..

Buda çok büyük beklenti yaratmaz uçuk fiyatlar beklemiyorum dediğim gibi eğer müsait olursam 3.50 yapması halinde 5 hedefli alış yaparım.. Allah a emanet olun inşallah

Sent from my Lenovo P1a42 using hisse.net mobile app

2. Sayın bola sizin görüşünüz üalsak
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    16 ocak yapı kredi den sanko ya virman 500 bin lot..
    Anadolu da bitti tahtada.. Hareket patron kaynaklı başlamıştı sanırım araya giren anadolu üzerinden birileri hızlandırdı kağıt çok dağılmadan düştü yani geçirme hareketi değildi iyi niyetli alış operasyonu başarısız oldu.
    O halde toparlanma olacaktır da ne zaman.
    Olumsuz yönü stabil karlar büyük sıçramayı kesiyor operasyonal şirket değil.. 6 tl şu karla pahalı kaçıyor..

Ama diğer halka arzlar için bunu ezik tutmazlar bence kottan çıkacak tekstil olarak. Onun yerine enerji vs. Halka arz yapacak..

Buda çok büyük beklenti yaratmaz uçuk fiyatlar beklemiyorum dediğim gibi eğer müsait olursam 3.50 yapması halinde 5 hedefli alış yaparım.. Allah a emanet olun inşallah

sent from my lenovo p1a42 using hisse.net mobile app
    bu mudur yaniiiiii
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

Gerçekler çok tatlı değildir üstadım ben 14 ayda bu kadarını öğrendim tatlı kısmı 1 aydı 13 ay ızdırap çektim.. Sanko da

Sent from my Lenovo P1a42 using hisse.net mobile app

5. Bu hissede yıllarca acı çekenler var.
    0,84 PD/DD ne düştü yine.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Her gün ağır ağır emin adımlarla merdivenden aşağı...
    Nereye kadar???
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Spk bu 2 kişiyi mi cezalandırdı yoksa bizimi ben anlamadım 😂

Her ihanetin bedeli ödenir.

8. Alt kademelere yüksek alış girip sonrada siliyorlar. Ne dolap çeviriyor bunlar. Artık şu kar açıklansa da önümüzü görsek.

Her ihanetin bedeli ödenir.

Sayfa 8/245 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •