Sayfa 296/992 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

arkadaşlar vakıfbank arı hesap internet sitesinde hoşgeldin faizi 19,5 yazıyor, 100 gün vade. ayrıca faiz gecelik işlediğinden vade süresince para çekme ve ekleme imkanı , yada komple paranızı vade kayıbı olmadan çekebilme imkanı. şuan için en mantıklısı bu gibi geliyor bana, çünkü parayı bloke etmiyor tamamen..istediğiniz zaman o güne kadarki faizle çekilme gücü son derece önemli.

Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    arkadaşlar vakıfbank arı hesap internet sitesinde hoşgeldin faizi 19,5 yazıyor, 100 gün vade. ayrıca faiz gecelik işlediğinden vade süresince para çekme ve ekleme imkanı , yada komple paranızı vade kayıbı olmadan çekebilme imkanı. şuan için en mantıklısı bu gibi geliyor bana, çünkü parayı bloke etmiyor tamamen..istediğiniz zaman o güne kadarki faizle çekilme gücü son derece önemli.
    Syn can
    Hemen hemen hepsi ayni sekilde
    19.5 komik bir oran

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Syn can
    Hemen hemen hepsi ayni sekilde
    19.5 komik bir oran
    webster hocam, atladığınız nokta var. ARI hesap gecelik faizi farklı, örneğin 50. gün o güne kadarki faizlerini kaybetmeden hadi bana eyvallah deyip çekilebiliyorsun . diğer bankaların gecelik hesaplarıyla karıştırmamak lazım, onların ki alakasız şeyler. (kullanacağın parayı söyle , onu ayır vs. gibi garip şeyler)

Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    webster hocam, atladığınız nokta var. ARI hesap gecelik faizi farklı, örneğin 50. gün o güne kadarki faizlerini kaybetmeden hadi bana eyvallah deyip çekilebiliyorsun . diğer bankaların gecelik hesaplarıyla karıştırmamak lazım, onların ki alakasız şeyler. (kullanacağın parayı söyle , onu ayır vs. gibi garip şeyler)
    Siz eksik biliyorsunuz ustad
    Diger tum bankalar tamda dediginiz gibi

5.  Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    Zaten ppf ler 400 baz fazla ayni sekilde calisiyor
    Dolara iyi ola bilir

6. bu hafta usd 32 gün oran alan var mıdır? paylaşırsa sevinirim.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by cemalbb Yazıyı Oku
    staj borçlanması hangi meslek için acaba?
    bildiğim kadarı ile stajı Devlet baba sigorta başlangıcı saymıyor ve borçlanma imkanı yok.
    aydınlatırsanız , sevinirim.
    Avukat staji

Yuksekten borclanmaktan vazgectim. Ana parayi devlete birakmak aptallik

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bu soruyu soran ve aldığı cevaplar sonucu vazgeçen şu an keşke bağlasaydık diyor o zaman oran 23.75 idi.
    Negatif yonlendirmeler maalesef fazla oluyor.Ozellikle mb başkanın görevden alınmasıyla yıl sonuna kadar yapılacak yüklü faiz indirimleri bağıra çağıra geliyorum demişti.Bu durumda bile eylül de faizler 30 olacak yıl sonu 30-35 bekliyorum keskinliğinde yazan arkadaşlar çoğu mevduatçıyı üzülerek söylüyorum etkiledi.15 gün önce 23-24 oranlardan uzun vade bağlanması mümkün mevduatlar şuan 19-20 bağlanabilir mi noktanınsalar.Ayni keskinlikte konuşmak istemem ama genel düşüncem yıl sonuna kadar faizlerde 700-800 puanlık belki daha fazla indirim yapılacağı yönünde.Önümüzdeki hafta 400-500 civarı bekliyorum.

Sayfa 296/992 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •