Sayfa 657/682 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. hamile boğadan nasıl bir çocuk bekleniyor İllim kardeş ))

2. kadir 52, bizim argonot mu ?

3.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    hamile boğadan nasıl bir çocuk bekleniyor İllim kardeş ))
    ceylanım galipcim ne dogumlar yaptirmadı mı at tan eşşekten it den köpekden bogayı da dogurtur bu yeterki niyeti olsun bilanco gazıyla bir parlatacak diye geldim atlasta isimi görüp ;) cocuk buyukte olabilir de benim %10 hedef...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    bu arada ustad bu yangin olayi on numara isi degil gibi...cunku yillardir on nunara kullaniliyor zaten...suanda otobusler elektirik kablosu doldu, herkes sarj pesinde..metroya binende galibin kagitlarini tread eden musteriyse kablolara elektrik dayanir mi hic...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. hayırlı olsun,metronun sayfasında in cin top oynuyor, acaba diyorum ))

6.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    hayırlı olsun,metronun sayfasında in cin top oynuyor, acaba diyorum ))
    metroda bir operasyon niyeti varsa illaki grup kagidinada etkisi olur...malum otobuscu galipcim emme basma subap sistemi...

7. yanan otobüsler metro turizmin kendi otobüsleriymiş. Hani derler ya' Allahın sopası yok ' diye. Galip bu mesajı alır mı ? ister alır ister almaz, kendi bilir

Sayfa 657/682 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •