Sayfa 811/999 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Esad ve Rusların gözlem noktamızı vurduğu söyleniyor. Dünya liderimiz acaba bir açıklama yaparmı

https://twitter.com/yasiremres/statu...33879790379008

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    xx den x e düşünce dolarcıların bi yerinde patladı mı diye damlarlar yine..
    öyle olacak, XX'ten X,5'e düştüğünde aynı yalamalıklara devam edecekler.

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    kripto para altının yükselmesini engellemek icin yapılmış sanal bir düzmecedir para tekrar altına dönmeye başlayınca Bitcoin ciddi anlamda deger kaybedecektir. Gerci bitcoindeki hacimlerinde gercek olduguna inanmıyorum. hacimler bile balon
    btc ve türevleri altının önünü iyi kesiyor ve devamı gelecek. btc de hedef 100k $

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Arjantinde milletin %95 i dolarda.

Madem demokrasi, halk da bir anlamda kararını vermiş, Ulusal para olarak geç dolara, hiçbir sorunun kalmaz.

Zaten bütün uluslarası finans çevrelerinin çabası buna yönelik.

Ulusalcılık ta neymiş, bağımsızlık ta neymiş.

Peso para olmaktan çıkmış, alışveriş kuponu kadar değeri yok.

Sadece Buanes Aires in ekonomisi Şili den büyük.

Zaten sermaye çevreleri dolara geçmiş, istiyorlar ki, kümesteki kazlar peso kullansın ki, siyasiler avantayı kaybetmesin.

Trolleri de yok.

İşleri zor.
    ben bunu hep söyledim,tl yi kaldırın,aldatmaca dedim.

5.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    İstanbul anadolu yakasında 3+1 ler ne zaman küçükyalı bostancı bölgesinde 500 bine düşer o zaman bende ev alırım abi kesinlikle haklısın
    acele etme 2021 sonu 30k $ cebine koy,bak gör neler olacak,altına yatacaklar. o kadar yolsuz kalacaklar ki verecekler

6. tl tedavülden kaldırılıp EUR'a geçtiğimiz zaman ekonominin nasıl şahlanacağını göreceksiniz. enflasyon olmayacak,çalışanlar artık zam peşinde koşmayacak,faizler dip yapacak. bizim bütün sorunumuz TL nin cenabetliğinden oluyor.

7.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    tl tedavülden kaldırılıp EUR'a geçtiğimiz zaman ekonominin nasıl şahlanacağını göreceksiniz. enflasyon olmayacak,çalışanlar artık zam peşinde koşmayacak,faizler dip yapacak. bizim bütün sorunumuz TL nin cenabetliğinden oluyor.
    Bu ironi mi gerçek mi ? İroni diye cevap yazmıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili Altivec,

Benim yazdığım bir ironiydi.

Ulusalcılık ta neymiş,bağımsızlık ta neymiş diye belirttim zaten.
    kardeşim okullardaki saçmasapan sosyal bilimlermiş,edebiyatmış,türkçeymiş,din dersiymiş bunları kaldırmalı. eğitimi döviz getirici işler için yapılandırmalıyız,japonya güney kore bunu yaptı. şimdi ne haldeler. çocuklar boşşşş eğitim alıyor.paraya endekslemeliyiz. çocuklara daha ilkokulda doların ve dövizin önemini anlatmalıyız buna göre yaşamalılar.

Sayfa 811/999 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •