Sayfa 861/999 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ediyorum ama etmemiş olmayı şöyle ki isterdim
    İnsanın aklına her tür cinlik gelir çünki
    Gidip kamu bankaları rayiçin çok üstü fiyatla bufeciden bunu alıyorsa da haberimiz yoksa bu da neticede bize yol su elektrik şu bu olarak dönüyordur
    İçeri girmedim tabelada satış kısmı kapalı idi. İki büfe yan yana idi ikiside aynıydı hatırladığım kadarıyla. Birde geçen seneden de biliyorum 20 krş üstünde marj vardı. Sadece gözleme dayalı. Devlet marj koymuyor mu bu alış verişlerde?

2. Detayı bilmiyorum marj vs
    Basit mantıkla
    Döviz bufecide iki çekmece var
    Birinde tl birinde döviz
    Tabanca herhalde çekmecesinde değil kolay ulaşılır yer olan belindedir yani sonsuz tl döviz yok adamda
    Kazanç için
    Onu ona ötekini ötekine dönüştürmeli illaki
    Yoksa bir çekmece boşaldi mi komple
    O gün için ticareti biter adamın. Dönemez daha

3. Bufeci aradaki kar marjina bakar. Ha 5,70-80 deki 10 kurus ha 5,60-70 teki. Aldigi sattigi dengedeyse sikinti yok.Maksat cift taraftan da olabildigince acik pozisyonda kalmamak. Komisyoncu bir nevi. Ha cok TL si vardir kar marjini yukseltmek icin riske girer turistten, darda kalandan ucuza toplar pazartesi yuksekten satar orasi baska.

4.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    eurusd çakılarak 1,09x'e düştü,düşüş daha sürecek hedef 2 ay sonra 1,03x. burada ona buna laf yetiştiren troller siz daha çokkk kaybedeceksiniz. mallara bak dolara çöp diyor ama kendi dolar alıyor. mal işte.
    Adamlar dedi ama Avrupa bizi kıskanıyor diye.Mevcut durumda Euro tepesi üstü giderken TL değerleniyor.At gözlüğüyle bakınca herşey tutarlı

5.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Adamlar dedi ama Avrupa bizi kıskanıyor diye.Mevcut durumda Euro tepesi üstü giderken TL değerleniyor.At gözlüğüyle bakınca herşey tutarlı
    1,03x alım yeridirrr,DUYURULUR. sonra 1,13 te sat. net %10 kar. deval riski yok bişey yok.

6.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    1,03x alım yeridirrr,DUYURULUR. sonra 1,13 te sat. net %10 kar. deval riski yok bişey yok.
    Usdtry ile ilgili eylül de beklediginiz sert hareketler olabilir mi yukari yonlu

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

7.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Bora abi sanırım Izmir'de oturuyorsunuz.Kışın sert geçtiği yerlerde doğalgaz faturası gerçekten acıtır insanların canını.Sobayi kimsenin özleyecegini sanmıyorum.Taşınmaya gelince göktaşı düşmesi,deprem veya tsunami gibi afetler dışında fantezi olur
    iİzmir İstanbul'dan daha fazla üşütür ama sezonu 2 ay daha kısadır tabi.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    G Ahmetciğım G si ile ilgilenmişti en son.
    Hayatta bazı şeylere takılıp kalmamak lazım.Yönetim taksiratını affetsin

Sayfa 861/999 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •