Sayfa 932/964 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bu arada dava açan grubuda tebrik ederim. Çağrıdan malı vereceğiz dediler, ss oyununu bozdular.

2.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Spk nın ilk bültenine göre 0,27 kuruş çağrı fiyatı ve ASGARi 2 AY süre talebi var s.s in. Yani adam açıkça param yok diyor.
    27 kuruştan çağrı ve 2 ay süre istiyor. Gözden kaçan nokta bu bence. Bu adamın parası falan yok. 250 milyon kaçırmış falan filan. 250 milyon kaçıran adam bu zamana kadar piyasadan 100 milyon lot toplardı. Bu adam da para falan yok.
    Kısaca gk yı iptal ettirmeye bakın. Çağrı işi gk dan sonraya kalırsa bir bardak soğuk su içersiniz.
    Ne oldu prometheous1 benim dediğim oldu değil mi. Ss aklı sıra hisse fiyatını çağrı fiyatından yüksek tutarak katılım olmayacağını sandı. Alemin bir akıllısı kendisi. 😀😀

3. Hani nerede paralar. Siz ayakta uyumaya devam edin. Nerede çağrıya katılanların paraları. 250milyon götürmüşte bilmem ne, siz kendi kurgularınıza inanin.������

4.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Fesih grubu kanının son damlasına kadar mücadele ediyor. Gk bir fırsat Gk a destek verecek olanlar için whatsap grup oluşturulmuştur. Destek verecek arkadaşlar şahsen veya vekaletle
    ​​​​​​05443542252 numaradan ilgili arkadaş yönlerdirecektir. 1 lot 1 lottur. Lütfen duyarsız kalmayalım.
    Sabahın seher vaktinde uyanık olmak çok güzel oluyor şöyle camı açtım kuş sesleri, kuşlar her zamanki doğal hallerinden fazla ses çıkarıyorlar neden acaba gerçekten merak ettim. Ama bu vakitler uyanık olmak gerçekten huzur veriyor . Sabahın erken saatlerini seviyorum.

5. Çağrı sürecini iki maç, Gk da altın vuruş olarak görüyorum. Çağrı sürecinin 14 ekim e kadar olan kısmı 1. maç, Kasım ın ilk haftasına kadar olan süreci de 2. maç.

Gk* da ALTIN VURUŞ

1. Maç başladı ss nerdeyse maçın ilk yarısı hiç bir şey yapmadı topu devamlı taca attı sakatlık numarası yaptı ilk 5 gün hiç bir somut gelişme olmadı. İlk yarı maç oynanmadan bitti. Tabi bu arada hakem(spk) olayları* izliyor. Cuma günü bir kısım yatırımcı topu oyuna soktu (820 bin lot) eğer ss ptesi, salı (t+1) de topu karşılamazsa cumaya kadar oyundaki topu karşılamazsa hakem maçı hükmen ky lehine galip eder .* Haa ss tilki ya kurnazya boğaziçiliye son gün topa karşılık verirse maçı kazanır mı? Valla federasyon maç sonu değerlendirme yapcağım dedi. Bizim de elimiz armut topmayacak.* 11 iş günlük maçın son 1 iş gününde topa müdahale et maç benim de yok yaa sen onu külahıma anlat.* Diğer 10 gün ne yaptı diye hakeme sorarız.* Hakem dürüst se haram yemeyecek se göster miş olduğu kırmızı kartı iptal etmez.* Kaldı ki hakem (spk) değerlendirecek..

Bu arada seyirci ( ky)* 18 E kim e kadar daha çok ses çıkarmalı birlik olmalı, tezahüratlar nakaratlar birlikte atılmalı yeni rekorlar desibeller kırmalı ki altın vuruşu yapabilelim.**
    Zaten altın vuruşu yaptığımız an 2. Maçın (değerleme) hiç önemi kalmıyor .

Evet arkadaşlar desibel rekorları seyirci rekorları kıralım Altın Vuruş son bir vuruş yapalım ve goool olsun.

(Şefaat bey: 0544 354 22 52 Genel Kurul Grubu)
    )

6. geçen haftalarda çok az bir miktar hisse almıştım. Yarın veya çarşamba çağrıdan vereceğim. Arkadaşlara destek amaçlı.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Ne oldu prometheous1 benim dediğim oldu değil mi. Ss aklı sıra hisse fiyatını çağrı fiyatından yüksek tutarak katılım olmayacağını sandı. Alemin bir akıllısı kendisi. 😀😀
    Hani çağrı fiyatı cazip bir rakamda olacağı kesin olsaydı çağrıya katılmak güvenli olabilirdi

Ama mevcut koşullarda yatırımcılar çağrıya katılırsa gölü yeme olasılığında büyük.

Çağrıya katılama yerine uzun sürede şirket fesih için sabır göstermek daha yararlı olabilir. Tabi fesih olur mu o da kesin değil.

Yatırımcılar çağrıya katılırsa, Yatırımcının hisseleriyle GK katılamaz. Bu da ES SS nin en arzuladığı durum.

Böylece SS ile ES nin hisselerinin donması onlar için önemi kalmaz. dolaylı olarak elde tuttukları hisselerle kolayca yönetimi kontrol ederler.

Dolaylı olarak ellerinde olan hisseler çoğunluk için yetersiz olsa dahi Çağrıdan 0.30 kuruştan gelen bütün hisseler alırlar. 100 milyon hisse dahi geri verilse, toplamda 30 milyon lira eder ve bu rakamı rahatlıkla karşılarlar ve yönetimi ele geçirirler.

Yönetimi ele geçirdikten sonra şirket değerlendirmesini, en düşük gösterip farkı büyük bir keyifle öderler. Böylece amaçlarına ulaşırlar.
    Diyelim şirket değerini istedikleri seviyede tutamazlarsa, uzun uzadı davalarla bu farı ödemeyi sürüncemede bırakırlar.

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Hani çağrı fiyatı cazip bir rakamda olacağı kesin olsaydı çağrıya katılmak güvenli olabilirdi

Ama mevcut koşullarda yatırımcılar çağrıya katılırsa gölü yeme olasılığında büyük.

Çağrıya katılama yerine uzun sürede şirket fesih için sabır göstermek daha yararlı olabilir. Tabi fesih olur mu o da kesin değil.

Yatırımcılar çağrıya katılırsa, Yatırımcının hisseleriyle GK katılamaz. Bu da ES SS nin en arzuladığı durum.

Böylece SS ile ES nin hisselerinin donması onlar için önemi kalmaz. dolaylı olarak elde tuttukları hisselerle kolayca yönetimi kontrol ederler.

Dolaylı olarak ellerinde olan hisseler çoğunluk için yetersiz olsa dahi Çağrıdan 0.30 kuruştan gelen bütün hisseler alırlar. 100 milyon hisse dahi geri verilse, toplamda 30 milyon lira eder ve bu rakamı rahatlıkla karşılarlar ve yönetimi ele geçirirler.

Yönetimi ele geçirdikten sonra şirket değerlendirmesini, en düşük gösterip farkı büyük bir keyifle öderler. Böylece amaçlarına ulaşırlar.
    Diyelim şirket değerini istedikleri seviyede tutamazlarsa, uzun uzadı davalarla bu farı ödemeyi sürüncemede bırakırlar.
    .30 daki çağrı bittikten sonra durum SPK.ca tekrar değerlendirilecek kararı var
    SPK.bu konuda bir taahhüt vermemiş.
    Belirsizlik var
    Ayrıca 30 kuruştan odeyecegide kesin değil
    Odeyemezse zaten selim ve babası avucunu yalar.
    Yy.tv değ.

Sayfa 932/964 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •