Sayfa 736/963 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Devlete geçerse (ki bende öyle umuyorum) ondan sonra özelleştirme hikayesi başlar. Ha satıldı ha satılacak muhabbetiyle bir kaç yılımız daha geçer (tabi sağ olur ölmezsek) YTD
     Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Bu konu birkaç kez daha forumda gündem oldu. Aslında ıpeke iki firmaya da (kozaaya %52 ve kozala %45) halka açık kısımları hariç büyük oranda sahip. Yani boyle bakinca birleşik zaten. Bu birlesme isini bir yere dayandirarak mi soyleniyor acaba. Önemli olan şu mahkemenin sağ salim biterek sirketlerin devlete geçmesinin tamamlanması. Umarım bir an önce gerçekleşir de yatırımcılar önünü daha net görür. Ben hızlı olacağını düşünüyorum en azindan umuyorum*
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Endeks hisselerinde çoğu neredeyse yüzde yüz pirim yaptı. Bizim uyuzun derdi ne ola ki

3. Essek yüküyle kar var. Borç kar ve sermayesine göre devede kulak bile değil. Kasa nakit dolu. Ya bu hisseyi spek sevmiyor yada bende şans yok. Netas i 8 liraya sattık kar yaptık sandık. Bu mendebura bulaştık şimdi Netas 15 lere dayandı bu uyuz nasıl düşsem diye yırtınıyor. YTD

4. benim özellikle son bilançoyla dikkatimi çekti detaylı incelemeye henüz başladım sayılır. son çeyrek bilançolar içinde daha iyisini göremedim. böyle finansallar gerçek olamayacak kadar iyi sanki. hem ivmelenerek büyümeye başlamış hem de şirketin piyasadan kendisini neredeyse 3 kez alacak kadar likit varlığı var. pek rastlanan bir durum değil bu.

5. Bugünlük fena kapatmadı. Karanlık odada bayağı alkışlar oldu. Gedik yüklü mal aldı 6.83 den. Ama bu gedik tahtaya bulaştım beni hep korkutmustur. Yarın ola hayır ola. YTD

6. Bugün kozaa ya ve kozal a bastılar.ipek i koşturdular.Yarin terzi olur muhtemelen.Mahkeme haftaya..Hareketlerin sertleşmesi kaçınılmaz.Altin ons fiyatında acayip sert hareketler oluyor.Ons a verilince onca kozal sonra kozaa ya verdiler bugün.. Ama bu baskı nafile yarın d*****n kuyruğu kopar.kozaa.10 tl.ipek 7 tl.üstünde kalırsa yeni zirveler gorecegiz bu sinemada..

7. Haziran 18 başında bunu çoşturan neydi acaba?

8. Davanın biteceği ihtimali.Acikcasi bende biter diyordum.2019 bitti.Dava bu sefer biter umarım.

Sayfa 736/963 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •