Special Days Image
Sayfa 506/841 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Genel kurulda CEO mutlaka ikna edilmeli,,635 bin sermaye olmaz,,adama gülerler,,,ne yüzle bankaya gidip kredi isteyebiliyorlar anlamıyorum.
    Banka, sermayeye bakmıyor mu?
    Spk derseniz ayrı bir muamma,
    Böyle sermayeli şirketlere nasıl izin veriyor,,akıl alacak gibi değil.
    Efendim,"sermaye piyasasını geliştireceğiz"
    100bin,,,635 bin sermaye ile nasıl geliştireceksin,
    Bıraktım POİP i,,,birçok dev kuruluşun bile sermayeleri çok düşük,,örn tüprs.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Bu sadece sesli düşünme babından bir fikir yürütmeydi. Hisse ayağa kalkınca 750-1000-1500-2500 fiyat aralığından sıraya girecekler olacak tasalanmayın. YTD değildir. Aç tavuk misali darı ambarı hayal etmek.
    Aynen oyle,ayaga kalkinca alim icin insanlar talepte bulunacak..zaten dunyada fiyatlar artiyor diye alim dusunulen pazar piyasa borsadir..

Borclar azalsin,biraz da temettu konusunda sirket bonkor davransin,bak bakalim fiyat nasil ederini buluyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bi arkadas yazmis ceo ikna edilmeli bu sermayeye sirket olmaz die.
    Arkadaslar yönetimdekiler senden benden zeki.amac neydi ;
    gurbetcilerin para vererek ortak oldugu karsiliginda hisse senedi aldigi bir holding bu.
    yonetime geçenler ise ya belli bir miktar senedi toplayarak yada kiralayarak yonetim hakki kazandilar.
    amaç bu nadide holdingi yaklasik 6 yildir 100-138 bandinda baskilayarak hatri sayilir bi miktar hisse topladi ortaklardan.oncesindede bedellilerle ortaklarin hisselerini kuşa cevirdi.
    vakti zamani geldiginde gerek bedelsiz gerek ortaklik gerek arsa satisi v.b habereri arka arkaya siralayarak bu hisse akliniz ve hayalinize gelmeyecek fiatlara gidecek adim gibi eminim
    tek emin oldugum zaman cok daraldi.yererince toplandi ve ortalikta 3-5 bin lot kaldi enfazla.bunlarda 800 lere dogru gerceklesen bi harekette %80 i toplanir.
    esas hareket haberler felan ondan sonra arka arkaya gelmeye baslar.
    İste ben o sebeble gözüm kapali 101 tl den itibaren her fiattan topluyorum.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bakmayin hergün ekrana. Yaza kadar görmezden gelin. Yada en azindan bilanço aciklanana kadar ,marta kadar

Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    bi arkadas yazmis ceo ikna edilmeli bu sermayeye sirket olmaz die.
    Arkadaslar yönetimdekiler senden benden zeki.amac neydi ;
    gurbetcilerin para vererek ortak oldugu karsiliginda hisse senedi aldigi bir holding bu.
    yonetime geçenler ise ya belli bir miktar senedi toplayarak yada kiralayarak yonetim hakki kazandilar.
    amaç bu nadide holdingi yaklasik 6 yildir 100-138 bandinda baskilayarak hatri sayilir bi miktar hisse topladi ortaklardan.oncesindede bedellilerle ortaklarin hisselerini kuşa cevirdi.
    vakti zamani geldiginde gerek bedelsiz gerek ortaklik gerek arsa satisi v.b habereri arka arkaya siralayarak bu hisse akliniz ve hayalinize gelmeyecek fiatlara gidecek adim gibi eminim
    tek emin oldugum zaman cok daraldi.yererince toplandi ve ortalikta 3-5 bin lot kaldi enfazla.bunlarda 800 lere dogru gerceklesen bi harekette %80 i toplanir.
    esas hareket haberler felan ondan sonra arka arkaya gelmeye baslar.
    İste ben o sebeble gözüm kapali 101 tl den itibaren her fiattan topluyorum.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CEO
    Holdingin maaşlı elemanıdır
    Kararı alacak ise holding Yönetim kuruludur
    Kaldı ki holdingde CEO olmayıp iştiraki de vardır.
    Yönetimdekiler bile hisselerini kaydilestirmediklerini beyan ettiler katıldığım genel kurulda sebebini bilemiyorum belki kaydedildi halka açıklık oranı artarak işlem saatleri günde 10 defaya veya daimi olabilir
    Ama ısrarla bizim sermayeye ihtiyacımız yok diyorlar.

6. Nerdesin Cinali hocam.Hoş geldin.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Nerdesin Cinali hocam.Hoş geldin.
    Hosblduk kardeş kendini bilmez birine kızdığım için yazmiyordum hissem duruyor ne alıyor nede satıyorum.
    Bilgi vermek gerektiğinde yaziyorum

8. Hatırladım evet.Neyse.Demek hala beklentin var.O da güzel bişey.

Sayfa 506/841 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •