Sayfa 320/863 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Eximbank'tan faiz indirimi
    Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ihracatçıların Türk Lirası kredilerini daha düşük maliyetlerle kullanabilmesine imkan tanıyacak yeni düzenlemeye gidildiğini belirterek, bu çerçevede Türk Eximbank’ın KOBİ’lere ve yüksek teknolojili ürün üreten ihracatçılara kullandırdığı Türk Lirası kredilerindeki faiz oranını yüzde 7,95 seviyesine çektiğini açıkladı.

272 milyon kısa vadeli , 229 milyon tl de uzun vadeli finansman yükümlülüğü olan ve ihracatçı bir şirket olan klimasan için çok olumlu bir haber...iyi olan finansallarını daha da rahatlatacak ve net karını artıracak bir karardır bu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Kamu bankaları suanda hemen hemen enflasyon miktarı kadar faiz oranı veriyormus %11-12
    Bloombergde söylediler.
    %7.95 iyi rakam

İhracatçınin uzun vadeli kredi istediğini ancak uzun vadeli kredi bulunamadığınıda belirttiler.

3. Sayın brain sizin yorumunuz var mı biraz gaz verin bize?

hissede 3 gündür satışlar sürüyor. şu an 18.22 ile aşırı satış bölgesinde bulunuyor. toparlanma bakalım ne zaman başlayacak?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Mavili abinin yeşile kafa atmasını bekliyorum

Sayın Sekiz, enveri tahtadan tamamen kovduk mu acaba ne dersiniz ?

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    272 milyon kısa vadeli , 229 milyon tl de uzun vadeli finansman yükümlülüğü olan ve ihracatçı bir şirket olan klimasan için çok olumlu bir haber...iyi olan finansallarını daha da rahatlatacak ve net karını artıracak bir karardır bu...
    Bir emekli bankacı olarak ihracatçı firmalara verilen bu oran gunun şartlarında çok uygun...Düşük faizle borçlanıp döviz getirmek firmaya ek bir kazanç yaratır...Buda bilançonun gelecek yıl dahada ıyı olması demektır...Tum belirsizlik önümüzdeki 15/20 günde...Yıl beklendiği gibi biterse kağıt oldukça ıvme kazanabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bir emekli bankacı olarak ihracatçı firmalara verilen bu oran gunun şartlarında çok uygun...Düşük faizle borçlanıp döviz getirmek firmaya ek bir kazanç yaratır...Buda bilançonun gelecek yıl dahada ıyı olması demektır...Tum belirsizlik önümüzdeki 15/20 günde...Yıl beklendiği gibi biterse kağıt oldukça ıvme kazanabilir.
    klimasanın borçlarının ne kadarı acaba eximbank kaynaklı ?? klimasan bir de yatırım teşviği almış idi devletten...devlet baba resmen dövizi getir ucuz ucuz krediyi al diyor...üzerine de yatırımları için teşvik veriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. 181 milyon tl lik eximbank kredi teminatları var...

Sayfa 320/863 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •