Sayfa 833/913 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. neredeyse ky tamamı dökülmüş..buraları zirve yapıp aşağı da gidebilir ancak ibre tekrar yukarı dönerse de artık düşünemiyorum..

2. 11,40 ın düzeltmesi normalde 10,30 du
    fakat bu çinden dünyaya yayılan Korona virüsü nedeniyle tüm dünya borsaları çakılıyor
    bu da düşüşü abarttı. dediğim gibi 11,40 ın fibo düzeltmes en fazla 10,30 du
    epeyce panik satışları oldu
    Çin malları açısından Türkiyede en olumlu etkilenecek sektör : oyuncak, porselen züccaciye ve kırtasiyedir
    Artık insanlar Çin malı oyuncak, porselen züccaciye ve kırtasiye malzemesi kolay kolay almaz.
    bu şirket ve sekötör çok olumlu etkilenecek fiyatın düşmesi genel panik

Çin de ki Korona virüsü nedeniyle Türkiyede en olumsuz etkilenecek sektörler: Teknoloji şirketleri
    bir çok teknoloji şirketi çin deki ofislerini kapatıp kaçıyor
    yatırım tavsiyesi değildir

3. hayırdır kutpo kardeşşş, üçe beşe katlayanlar kadar neden düşüyorsun bu kadar ?

4. Her zamanki gibi zirvelere yakın yerden Kutpo’ya atlayan ve şuan kısa zamanda ciddi zararda olan bir çok kişi var. Fiyatın düştüğünü görüp trene binecek olanlarda mutlaka olacaktır. Nacizane tavsiyem ky’cının çok dikkatli olması. Lazım olan para ile, kredi ile ve eldeki paranın tümü ile bulaşmayın bu üç kağıtçılara. Kutpo 4 ‘e de gelir 20 ‘yede gider şunu bilin ky’ya yedirmezler. Malı kitledilermi çok uzuncu olursunuz. Borsada çok daha sağlam derinliği olan hisseler var. Ben 3 yılın sonunda kurtuldum bu pis hisseden. Çok hisse kaçırdım onun yüzünden. Lanet bir hissedir.
    Herkes çok dikkat etmeli. Sadece bir tavsiye. Hepinize bol şans. Al-sat tavsiyesi değildir. Sadece yaşanan bir tecrübedir. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi zirvelere yakın yerden Kutpo’ya atlayan ve şuan kısa zamanda ciddi zararda olan bir çok kişi var. Fiyatın düştüğünü görüp trene binecek olanlarda mutlaka olacaktır. Nacizane tavsiyem ky’cının çok dikkatli olması. Lazım olan para ile, kredi ile ve eldeki paranın tümü ile bulaşmayın bu üç kağıtçılara. Kutpo 4 ‘e de gelir 20 ‘yede gider şunu bilin ky’ya yedirmezler. Malı kitledilermi çok uzuncu olursunuz. Borsada çok daha sağlam derinliği olan hisseler var. Ben 3 yılın sonunda kurtuldum bu pis hisseden. Çok hisse kaçırdım onun yüzünden. Lanet bir hissedir.
    Herkes çok dikkat etmeli. Sadece bir tavsiye. Hepinize bol şans. Al-sat tavsiyesi değildir. Sadece yaşanan bir tecrübedir. Ytd.
    O kadar süre kahrını çektikten sonra satmakta acele ettiniz gibime geliyor.. inşallah pişman olmazsınız..

6. Üstad, bende yüklü vardı. 3 yıl sonunda ana para ve üzerinede 3 yılın farkını aldım ve bıraktım. Borsada doğru hisseye girmek önemli. Kutpo zor hisse. Yüklü alıncada böyle adamı asker ediyorlat. O yüzden şimdi yeni hisselere yol aldım. Nasipten ötesi yok. Kalanlara bol şans👍🙏

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi zirvelere yakın yerden Kutpo’ya atlayan ve şuan kısa zamanda ciddi zararda olan bir çok kişi var. Fiyatın düştüğünü görüp trene binecek olanlarda mutlaka olacaktır. Nacizane tavsiyem ky’cının çok dikkatli olması. Lazım olan para ile, kredi ile ve eldeki paranın tümü ile bulaşmayın bu üç kağıtçılara. Kutpo 4 ‘e de gelir 20 ‘yede gider şunu bilin ky’ya yedirmezler. Malı kitledilermi çok uzuncu olursunuz. Borsada çok daha sağlam derinliği olan hisseler var. Ben 3 yılın sonunda kurtuldum bu pis hisseden. Çok hisse kaçırdım onun yüzünden. Lanet bir hissedir.
    hisseyi kötüleme.işine bak.sattıysan burda yazma.çok biliyorsan git kendi hissende al sat yap zengin ol.YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Üstad, bende yüklü vardı. 3 yıl sonunda ana para ve üzerinede 3 yılın farkını aldım ve bıraktım. Borsada doğru hisseye girmek önemli. Kutpo zor hisse. Yüklü alıncada böyle adamı asker ediyorlat. O yüzden şimdi yeni hisselere yol aldım. Nasipten ötesi yok. Kalanlara bol şans����
    işine bak işine.sattıysan burda ne işin var.YTD.

Sayfa 833/913 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •