Sayfa 64/742 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 505 - 512 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

aylık takas

4.  Alıntı Originally Posted by amatortrader Yazıyı Oku
    ya USTA lar anlamadığım bir şey var biri yardımcı olursa memnun olurum. dün hisseyi 1,60 dan aldım maliyetimi 1,57 gösteriyor gerçekleşen emir fiyatıda 1,60 gösterirken maliyetimi nasıl 1,57 gösterir bankayı aradım dedim kardeşim ben 1,60 dan aldım bu nasıl 1,57 gösterir bana diyorki siz ona takılmayın neticede aldığınız emir fiyatını biliyorsunuz diyor böyle mantıksız bir açıklama olur mu? sizce bu işin doğrusu nedir teşekkür ederim hepinize hayırlı bol kazançlar.
    daha önce kagıdı al sat yapmıssan veya alışın varsa takasntan çıkmamış ortalama maliyet gösteriyordur

Alıntı Originally Posted by SEDAT Yazıyı Oku
    daha önce kagıdı al sat yapmıssan veya alışın varsa takasntan çıkmamış ortalama maliyet gösteriyordur
    teşekkür ederim cevap için. peki bu durum beni ilgilendiriyor mu ? yani ortalama maliyete bu durumda bakmak anlamsız doğru mu?

6.  Alıntı Originally Posted by amatortrader Yazıyı Oku
    teşekkür ederim cevap için. peki bu durum beni ilgilendiriyor mu ? yani ortalama maliyete bu durumda bakmak anlamsız doğru mu?
    ortalamanıza bakmanız yanlış olur siz son maliyetinizi biliyorsanız yatırım hesabındanda bakabilirsin ne kadar lot hangi fiyattan alınmış görünür son olarak ona göre hareket edersiniz

Alıntı Originally Posted by SEDAT Yazıyı Oku
    ortalamanıza bakmanız yanlış olur siz son maliyetinizi biliyorsanız yatırım hesabındanda bakabilirsin ne kadar lot hangi fiyattan alınmış görünür son olarak ona göre hareket edersiniz
    teşekkür ederim.

8. İki gündür niye çıkıyor niye iniyor hiç anlamadım

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 64/742 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •