Sayfa 850/996 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Butikali70 Yazıyı Oku
    TCD ve TKF ne yaptı bugün?
    İkisi de eksi sekizlerde

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    -7 ile baya topluyor be üstad nal topluyor anlamında dediğini düşünüyorum
    Eksi altiya gelmis
    Son bir saat icinde eksi uce gelse yeter bana

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    İpv niye bu kadar eksi getirmiş cds artmadı dolar 3 kuruş arttı, artı gelmesi gerekmez mi ne var bu fonun içinde lanet kağıt.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Bilmiyorum ben de bunu düşünüyorum. Acaba cds artışının beklentisi mi sebep. İyice lanet bir kağıt oldu haklısınız.
    Eurobond tahvil faizlerimiz arttı.

4. Fon genel bir kavram..İçeriğinde envai çeşit enstrüman barındırıyor..Faizde, dövizde, altında, endekste, hissede, yurtdışı da, petrol de herşey konu içi..Konu dışı sayan zaten fonun adını bilir sadece getirisini götürüsünü Ahmet ten Mehmet ten duyarak girmiştir.. Böyle bir ortam sağlamak mümkün mü fon piyasasında sadece alım satım konuşulsun..

5. affınıza sığınarak bizi bu hale getiren hisse senedi piyasaları değil mi? fon alımlarını da bist e bakarak (fonun içindeki kağıtlara) yapmıyor muyuz? değişken fon yatırımcısı isen bence biraz konuşmakta fayda var üstadlar. Boşuna gerilmeyelim bu günlerde

6. Bugün satacaktım baktım cds sakin toparlar dedim ama cds ile alakası yok yarın çıkıyorum küçük küçük karı götürdü adi kağıt, ne varsa satmıştım geçen salı bir tek bunu bıraktım ne akılsa benimkisi. Neye göre artı neye göre eksi belli değil. Asla getiri ve götürüsünü izah edemeyeceğim fon almayacağım kara listeme girdi. Yfv, opb, gpg, ipv benim kara listemde.
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Genel.dusus var.bunu da cekiyorlar ne olacakki ?

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    affınıza sığınarak bizi bu hale getiren hisse senedi piyasaları değil mi? fon alımlarını da bist e bakarak (fonun içindeki kağıtlara) yapmıyor muyuz? değişken fon yatırımcısı isen bence biraz konuşmakta fayda var üstadlar. Boşuna gerilmeyelim bu günlerde
    Hepimiz zarardayiz
    Kirmayalim birbirimizi
    Para dedigin nedir

Nedir mi
    Para herseydir
    Bak simdi kendi kendimi gerdim

8. Bu dönemde IPV gibi yerli eurobond fonlarında kalınmazda girilmezde.
    İdlip işi sıkıntıya girdiği ilk anda satıp kurtulmuştum. O ana kadar aylık 3 gibi getirisi oldu.

Sayfa 850/996 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •