Sayfa 221/1001 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Bakın arkadaşlar hastalığı hafife almayın. Benim arkadaşım beş gün önce hastaneye başvurdu doktor soğuk algınlığıı olmuş bir şey olmaz dedi ilaç yazdı gönderdi bu beş gün içinde temas ettiği kişinin sayısı belirsiz. Kendisi esnaf İstanbul’da çok merkezi bir yerde. Dün gece ambulansla hastaneye zor yetiştirdiler. Ateşi 40° ve bütün belirtiler baş gösteriyor. Dün geceden beri ateşini düşüremiyorlar. Tahlil sonuçları iki günde çıkarmış. Sonuçların çıkması için örnekler Ankara’ya gitti. İstanbul’da henüz bunu yapabilen bir yer yok bu şekilde anladım. Şimdi soruyorum biz süreci nasıl yönetiyoruz ?
    hastaneye gelen kişilere grip muamelesi yaparsak tamamen kontrolden çıkacak diye düşünmüştüm ve artık bunun geri dönüşü olduğunu zannetmiyorum. Doktorların bile bu kadar bilinçsiz olduğu yerde halk ne yapsın.
    Bu iş için tek çözüm var hastaneye gelen grip şüphesi olan herkesin istisnasız test edilmesi gerekiyor. Ama nedense bunu yapmaktan çekiniyorlar.
    Allah sonumuzu hayretsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dışı sizi içi doktorları yakar. Doktorlar bilinçsiz falan değil, öyle bir yönetim baskısı altındalar ki, elleri kolları bağlı. Yoksa onlar da biliyor yapmaları gerekeni ama, neyse. Yazacak ama yazamadığımız o kadar çok şey var ki. İleri demokrasi sağ olsun. Daha dün hastanede, basına kapalı bir şekilde, sadece doktor arkadaşlarını uyaran bir konuşma yapan doktor hakkında soruşturma açılmadı mı.

2. Sercan ABey

Mala mı girdin 😊
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

ula arkadaş şimdi de

dolar aşağı

altın, petrol borsa yukarı

sırayla bu işler demek ki!!!

şimdi motorine benzine yapılan indirimleri bindirim diye inşallah millete kaptırmazlar

4. spot ile vadeli arasındaki marj 600 e inmiş

5. vaka sayısında artış korkutuyor, bir de şu problem var tabii, umreden gelenlerin ancak 3 te 1 karantina altına alındı.

millet uydurma abbasi emevi dinine tabii.

neymiş.

umreden gelenleri ziyaret ediyorlarmış.

ulan dinde böyle bir şey var mı yok.

umre diye bir şey var mı o da yok. had gidiyorsunuz. virüs varken gitmek niye. hadi gittiniz karantinadan kaçmak neyin kafası.

bu salgın yayılırsa sorumlu kim.

din cehaleti.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6. Artı makas isterük pala

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    vaka sayısında artış korkutuyor, bir de şu problem var tabii, umreden gelenlerin ancak 3 te 1 karantina altına alındı.

millet uydurma abbasi emevi dinine tabii.

neymiş.

umreden gelenleri ziyaret ediyorlarmış.

ulan dinde böyle bir şey var mı yok.

umre diye bir şey var mı o da yok. had gidiyorsunuz. virüs varken gitmek niye. hadi gittiniz karantinadan kaçmak neyin kafası.

bu salgın yayılırsa sorumlu kim.

din cehaleti.
    Her yazınızda dine girmek zorunda mısınız? Siyasi ve dini görüşlerinizi burada okumak zorunda değiliz.

Kendi kafanızdaki dini de kendinize saklayın.

8. Hala doktorlar
    Doktor kadar taş düşsün başınıza...
    Tıbbın aq feto denen *** soysuz...
    yetmedi cehalet saldırdı
    başınıza salgın geldi hala doktor
    asın aq bütün doktorları
    onların hata yapmaya hiç bir hakkı yok, insan değiller çünkü öldürün aq hepsini....
    bu nedir bu kadar doktor düşmanlığı...
    Ne tür bir ortam ve sistemde çalıştığını bilmeden hiç bir meslek gurubunu yargılamayın.
    Sepet içinde çürük elmalar olsa da sağlık meslek gurupları sepeti kadar değerli sepet çok nadirdir...
    SOn söz; Başınıza gelmeden kıymetini bilin
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 221/1001 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •