Sayfa 363/980 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

bende maliyet düşmüş böyle mi oluyordu temettü nakit yatmıyormuy du?

2. garanti bankasi, hala yatan bisey yok

3. Tacirlerdeyim dostlar yatmış benim.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Temettü başı kaç yatmış acaba

5. son üç aydır bilanço, iveco anlaşması dahil hiçbir şeyi olumlu fiyatlamadığı gibi citi 376 bin ve deutche 360 bin lot sattı ve satmaya da devam ediyor. city nin elinde hala 1.131.000 lot var ve bunları bitirmeden yani epey bir süre daha bu kağıt kendine gelemeyecek kanımca. yaklaşık 3 yıldır bu kağıttayım ve hiç al sat yapmadım. bu kadar emek de malum son 15 gün içinde çöp oldu ve tüm kar sıfırlandı. borsanın küçük yatırımcı için nasıl bir kumar aracı olduğu bir kez daha tescillendi. Bu sürede parasını sadece altın ve usd ye bağlayan biri ne bu riskleri aldı, ne de bu zararları yazdı, üstelik gayet iyi de kazanç sağladı. benim şahsen bundan sonra borsa ile fiilen işim kalmadı. sadece kağıt üstünde yatırımcıyım. nakte de ihtiyacım olmadığı için bu hisseleri artık çocuklara miras olarak bırakacağım. Allah herkese sabır versin. YTD.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 5 yıldır borsadayım kazanç yok. Alsat yapan biri değilim. Altın alsam 80 lira falandı gram ilk girdiğimde borsaya. Yaklaşık 4 kat kazanırdım en kötü. Stresi cabası. Paranın lazım olabileceği bi zaman ve satmaya kalksan bedava verece. Kısaca ne desen haklısın hocam

7.  Alıntı Originally Posted by barracuda70 Yazıyı Oku
    son üç aydır bilanço, iveco anlaşması dahil hiçbir şeyi olumlu fiyatlamadığı gibi citi 376 bin ve deutche 360 bin lot sattı ve satmaya da devam ediyor. city nin elinde hala 1.131.000 lot var ve bunları bitirmeden yani epey bir süre daha bu kağıt kendine gelemeyecek kanımca. yaklaşık 3 yıldır bu kağıttayım ve hiç al sat yapmadım. bu kadar emek de malum son 15 gün içinde çöp oldu ve tüm kar sıfırlandı. borsanın küçük yatırımcı için nasıl bir kumar aracı olduğu bir kez daha tescillendi. Bu sürede parasını sadece altın ve usd ye bağlayan biri ne bu riskleri aldı, ne de bu zararları yazdı, üstelik gayet iyi de kazanç sağladı. benim şahsen bundan sonra borsa ile fiilen işim kalmadı. sadece kağıt üstünde yatırımcıyım. nakte de ihtiyacım olmadığı için bu hisseleri artık çocuklara miras olarak bırakacağım. Allah herkese sabır versin. YTD.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben yazsam bukadarını yazamazdım. Benim 5 senem heba oldu. Benim içinde borsa bitti. Hanım altın al derdi. Dinlemedim. Gerçektende şu an 4 kat kazanırdım. Yazık ettik.

8.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Temettü başı kaç yatmış acaba
    7.083333 Tl lot başına

Sayfa 363/980 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •