Sayfa 95/1000 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un öldüğüne dair söylentiler ayyuka çıkınca, müttefik ülke Çin'den hamle geldi. Çin, Kim Jong Un'un durumunu netleştirmek adına bir heyet gönderdi. Heyette olası bir durumda acil müdahale için doktorlar da yer aldı.
    Hahha hahha gidin bakın şu deliye, mi demişler.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by TARIK Yazıyı Oku
    Ben de bu ay emekli oldum ..internetten emeklilik başvurusunda bulundum 25 gün kadar önce..bu kadar erken sonuçlanmasını

beklemezken sgk'dan 4 gün önce mesaj geldi ''maaşınız yapraklı banka gönderilmiştir'' diye.

Ancak yapraklı bankı arıyorum kaç gündür bize yatan birşey yok diyorlar..yani şimdilik maaş ortada yok ..

olur da maaşı alabiliirsem şimdilik 1000 usd den biraz fazla alabiliyorum(şanslı emeklilerden olduğumu düşünüyorum )4 yıl sonra

muhtemelen ben de şimdi alabildiğimden

daha az dolar alabileceğim..
    İlk maaşı ıslatalım ... Abi sio falan mıydın, senin emekli maaşına çalışan bürokrat var bu ülkede .
    Sen emekli olduysan senin yerine kimi alacaklar, ben geçeyim olmazsa , çok iyi çocuğumdur. Maçlarda kaleci, okeye dördüncü, miniklere kirve olurum .

Ahmetg Guest
    Kamu bankalari 20 milyar dolar satmis

https://t24.com.tr/amp/haber/new-yor...mpression=true

Gençler hava çok güzel, nette gezineceginize dışarı çıkın, biraz beyninize temiz oksicen neyim gitsin!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İlk maaşı ıslatalım ... Abi sio falan mıydın, senin emekli maaşına çalışan bürokrat var bu ülkede .
    Sen emekli olduysan senin yerine kimi alacaklar, ben geçeyim olmazsa , çok iyi çocuğumdur. Maçlarda kaleci, okeye dördüncü, miniklere kirve olurum .
    Kelli felli biri lâzımdır o işe, siz biraz kenarda durun bi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Ben şunu duydum .

Adam ölüyor karısına maaş bağlanıyor .

Damat borçlardan dolayı zor durumda boşanıyor karısından borçlar sıkıntı olmasın diye karısı ben dulum diye çaktırmadan babasının maaşına başvuruyor .

Anası maaşı kesilince anlayıp kızını ihbar ediyor aynı evde yaşıyorlar diye bunlar

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Joe Bideni aday göstermişler, kırmızı Turp zaten seçilir deniyor.
    Biden yerine Andrew Cuomo aday gösterilecek.
    Biden iyice bunadı.
    Konuşamıyor bile artık.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by TARIK Yazıyı Oku
    Ben de bu ay emekli oldum ..internetten emeklilik başvurusunda bulundum 25 gün kadar önce..bu kadar erken sonuçlanmasını

beklemezken sgk'dan 4 gün önce mesaj geldi ''maaşınız yapraklı banka gönderilmiştir'' diye.

Ancak yapraklı bankı arıyorum kaç gündür bize yatan birşey yok diyorlar..yani şimdilik maaş ortada yok ..

olur da maaşı alabiliirsem şimdilik 1000 usd den biraz fazla alabiliyorum(şanslı emeklilerden olduğumu düşünüyorum )4 yıl sonra

muhtemelen ben de şimdi alabildiğimden

daha az dolar alabileceğim..
    Sanırım siz tavandan alıyorsunuz.Şimdi tavandan emekli maaşı 7200 falan o zaman.Eh bence çok iyi para.Şimdi çalışanların on yıl sonra rüyalarında bile göremeyeceği bir emekli maaşı.Kardeşim de tavandan veya tavana yakın orandan emekli oldu geçen yıl.Şimdi emekli maaşı 6000 lira.Çok hızla dolara karşı eriyor bu maaş şimdiden hazırlıklı olun)))))))))

Sayfa 95/1000 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •