Sayfa 65/948 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Spk'ya başvuru sürecinin devam ettiğiyle ilgili kap'a açıklama gelmiş.
    Yarın da zıplarız inşallah.
    İnsallah hocam ama birlesmeden sonra ne olur acaba

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Birleşmeden sonra biraz sogur bilançolara göre hareket eder

3. Şirketten bugün gelen açıklama,

09.12.2016 Tarihli özel durum açıklamamızda kamuoyuna duyurulan Şirket Birleşmesi Hakkındaki Yönetim Kurulu Kararımız, 12.12.2016 tarihinde farklı şablondan açıklanması suretiyle yeniden açıklanmıştır. 06.01.2017 Tarihli özel durum açıklamamızda, birleşme sürecine dair işlemlere aracılık etmek üzere Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ile Sermaye Piyasası Aracılık Sözleşmesi imzalanmasına Yönetim Kurulumuzca karar verildiği açıklanmış olup , ilgili sözleşmenin imzalandığı bilgisi 11.01.2017 tarihli özel durum açıklamamızda kamuoyu ile paylaşılmıştır. 06.04.2017 Tarihinde ilgili birleşme işlemine onay talebiyle Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmış, 03/05/2017 tarihinde ise birleşme işlemine gerekli onayların alınmasını ve sürecin tamamlanmasını müteakip, Erciyas Çelik Boru San. A.Ş.'nin Borsa'da işlem görmesine yönelik Borsa İstanbul A.Ş.'ye kotasyon başvurusu dilekçesi iletilmiştir.

Mevcut durumda birleşme sürecine ilişkin çalışmalar devam etmekte olup, yatırımcılarımızın kararını etkileyecek yeni bir gelişme olduğunda ilgili mevzuat çerçevesinde kamuoyuyla paylaşılacaktır

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

4.  Alıntı Originally Posted by Espuar Yazıyı Oku
    Birleşmeden sonra biraz sogur bilançolara göre hareket eder
    Katılmıyorum.birleşmeden sonra alım fırsatı vermeyecektir.ytd.

5. Ekleme yapayım alırsınız ama yüksek fiyattan alırsınız.

6. Artık bu saatten sonra spek halen hisse toplamak için 2 ileri bir gerimi yapacak yoksa tavan serileri başkayacak mı göreceğiz, yarın ve sonraki günlerde.şahsi görüşüm,kimseye mal kaptırmadan tam gaz gitse iyi olur.

7. Görüşünüze saygı duyuyorum.Bşrleşmeden sonra beklenti tamamlanacak ve heyecanla bilançolar beklenecek hareket için diye düşünüyorum.YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Espuar Yazıyı Oku
    Görüşünüze saygı duyuyorum.Bşrleşmeden sonra beklenti tamamlanacak ve heyecanla bilançolar beklenecek hareket için diye düşünüyorum.YTD
    Sermaye arttırımı olacağınıda unutmayalım,bilgilerinize

Sayfa 65/948 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •