Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

FDA'dan Roche'nin Antikor Testine Acil Kullanım İzni

İsviçreli ilaç firması Roche, antikor testlerinin acil kullanımı için ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nden (FDA) onay aldı. Antikor testleriyle kişilerin Corona virüsünü geçirip-geçirmedikleri böylece hastalığa karşı bağışıklıklarının durumu anlaşılacak.

Hükümetler, iş yerleri ve bireyler kimlerin bağışıklık sahibi olduğunu anlayarak, bunu ekonomileri zora sokan kısıtlamaların kaldırılması stratejilerini belirlenmesinde kullanmak istiyor. Roche daha önce yaptığı açıklamada antikor testlerini en erken Mayıs’ta çıkartacağını ancak üretimin her ay milyonlu sayılara çıkmasınınsa Haziran’da olacağını belirtmişti. Şirket, antikor testlerinin hassaslık oranınınsa yüzde 99,8 olduğunu bildirdi.

Biz maske ürete duralım adamlar voleyi vuracak ürünü yapmışlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Rusya ve Brezilya sol şeriti kapattılar geliyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Biz neyin cezasını çekiyoruz. 3397 vatandaşımız öldü. 80 milyon kişinin ömründen 2 ay çalındı. Bunun hesabını vermek zorundalar.

Böyle bir virüs Türkiye'den çıksa idi ne düşüneceksiniz acaba... Bazı şeylerin sorgulanamaz olduğunu düşünüyorum (doğal afetler gibi, İspanyol gribinde bir suçlu mu aradı dünya). Tabiki kasıtlı yaptılarsa haklısınız. Benim cezadan kastım ABDnin çok ağır şekilde hastalığı yaşaması ve bu süreçte yapılan saçma sapan ben bilirim halleri hastalığın ivmelenmesini tetikledi. Ben kimsenin masumiyetini sorgulayacak durumda değilim.

4. bilim yarasa yemeyin demedi mi bu arkadaslara? o pazar yerlerinin hali ne?
    dogal afetle gram alakasi yok goz gore gore geldi.

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Onu bunu geçin kısa vadede çeyrek dolar 2.5 TL olurmu olmazmi ona bakım.

7.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bilim yarasa yemeyin demedi mi bu arkadaslara? o pazar yerlerinin hali ne?
    dogal afetle gram alakasi yok goz gore gore geldi.
    Bizim kurban bayramında yaptiklarimiza bir yabancı gözü ile bak, veya ispanyollar boğa güreşi veya farklı ülkelerin sahip olduğu farklı gelenekler. Böceklerden, yilanlardan yapılan alkoller. Sanki tüm toplumlar bilim kurullarının tavsiyeleri ile yaşıyor ya.

Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Böyle bir virüs Türkiye'den çıksa idi ne düşüneceksiniz acaba... Bazı şeylerin sorgulanamaz olduğunu düşünüyorum (doğal afetler gibi, İspanyol gribinde bir suçlu mu aradı dünya). Tabiki kasıtlı yaptılarsa haklısınız. Benim cezadan kastım ABDnin çok ağır şekilde hastalığı yaşaması ve bu süreçte yapılan saçma sapan ben bilirim halleri hastalığın ivmelenmesini tetikledi. Ben kimsenin masumiyetini sorgulayacak durumda değilim.
    Siz bir konuyu araştırın ondan sonra konuşalım.

Göz doktoru olan Li, virüs tehdidi hakkında blogu üzerinden halkı uyardığı için polis tarafından sorgulanmıştı. Kamu Güvenliği Departmanı, Li'yi yalan iddialarda bulunmakla suçlandığı bir belge imzalatmıştı. Çin'de polis ayrıca Li'nin de aralarında olduğu sekiz kişi hakkında söylenti yaydıkları gerekçesiyle soruşturma açmıştı. Li, blogunda ve diğer doktorlarla iletişim kurduğu sosyal medya grubunda virüs hakkında uyarılarda bulunmuştu.

https://www.mynet.com/koronavirus-uy...i-110106459069

'Çin'le ulaşım, seyahat, ticaret yasağına gerek yok'

Koronavirüs salgınının 24'ten fazla ülkeye sıçraması karşısında, hükümetlerin aldığı önlemler, Çin'den gelenlere karantina-seyahat kısıtlaması uygulamaktan Çin'le her türlü ulaşımı durdurmaya kadar vardı.

DSÖ Başkanı ise 'gereksiz şekilde seyahat ve ticarete müdahale eden önlemler almak için bir neden bulunmadığı' uyarısını yaptı. Tedros, ülkeleri salgın konusunda kanıtlara dayanan, tutarlı karar almaya çağırdı.

https://tr.sputniknews.com/yasam/202...ye-savas-acti/

O egeli ben değilim

Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •