Sayfa 20/1049 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    ethereum biraz atak yapsada NEM VE RIPPLE INANILMAZ PRIM YAPTILAR...PIYASA DEGERI OLARAK NEM LITECOINI GECTI RIPPLE DA BITECOINDEN SONRA 2. SIRAYA CIKTI...
    YAPTIKLARI PRIMLER BASDONDURUCU...ALTININ PIYASA DEGERI 8.1 TRILYON DOLARMIS...COINLERINKI DAHA 60 MILYAR DOLAARLARDA FALAN DAHA ONUNDE COK YOL VAr...
    elimde su anda 17 tane ethereum 23 tanede litecoin var...almaya biriktirmeye devam ethereum 87 dollar ortalamayla tutuyoruz...
    Sayın kutatku Paribu dan hesap açtım ancak sadece bitcoin mi alınıyor oradan,siz litecoinleri nasıl alıyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by bora07 Yazıyı Oku
    Sayın kutatku Paribu dan hesap açtım ancak sadece bitcoin mi alınıyor oradan,siz litecoinleri nasıl alıyorsunuz.
    ben ingilterede yasiyorum o yuzden hesabimi burda acmak zorunda kaldim. coinbase ile calisiyorum. ama turkiyuedede koinim.com dan litecoin ve bitcoin alinabiliyor....ethereumu direct alabileceginiz kurum varmi bilmiyorum.ama ben coinbase ile burada alabiliyorum.... benimki tamamen sans..aldim 2 ye katladi...alis nedenim ora uzun vade fiyata bakmadan tutmak... 200 dollar ethereum beni kesmez.... piyasa degerimiz daha bitcoini gececek....bitcoinciler catlasin patlasin

ben ingilterede yasiyorum o yuzden hesabimi burda acmak zorunda kaldim. coinbase ile calisiyorum. ama turkiyuedede koinim.com dan litecoin ve bitcoin alinabiliyor....ethereumu direct alabileceginiz kurum varmi bilmiyorum.ama ben coinbase ile burada alabiliyorum.... benimki tamamen sans..aldim 2 ye katladi...alis nedenim ora uzun vade fiyata bakmadan tutmak... 200 dollar ethereum beni kesmez.... piyasa degerimiz daha bitcoini gececek....bitcoinciler catlasin patlasin
    Teşekkürler koinimi deneyeyim o zaman.

4. Alalım mı bakalım mı derken preev.com'da 2400$ü geçti.

5. jaxx.io dan cüzdan oluşturuyorsunuz. jaxx uzerınden "shapeshift" yani parite değişimi yapılabiliyor.Etherden lite'a, btc den alt coinlere falan..yada baska bır yerde cuzdanınız var ıse shapeshift ın kendı sıtesı uzerınden de ıslem yapabılırsınız.Parıbudan btc alıp diğer cüzdanınıza aktarıp (jaxx, vb... ) oradan değiştirebiliyorsunuz.Bedava degil ama

6. bitcoin hepsinin babasi cikti 1 tane alamadik .... 2650dolari gecti 3 hafta once $1500 daydi....

bitcoin hepsinin babasi cikti 1 tane alamadik .... 2650dolari gecti 3 hafta once $1500 daydi....
    Dün Litcoin almaya niyetlendim 117 civarında 124 de gordum bugün hayret...

8.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    bitcoin hepsinin babasi cikti 1 tane alamadik .... 2650dolari gecti 3 hafta once $1500 daydi....
    1 tane de bir halta yaramıyor ki müdür. Bende var da ne oluyor, hiç. Tanesi en az 50bin dolar'a çıkması lazım ki bir şeye benzesin.

Bence alacaksan 1 tane al dursun ama bir yandan da bakıyosun 10bin tl de az para değil.

Yarın 3000tl'ye düşse ilk önce neden 10bin tl'den satmadım diye kendime söverim, sonra da gidip 3000tl den yenisini biraz zor alırım daha da düşecek diye.

Sahip olması da zor yani, adama kafayı yedirtir bu. Zamanında 100'er 100'er alanlar yaktı puroları şimdi. Biz de satoshi hesabı yapıyoruz.

Sayfa 20/1049 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •