Sayfa 226/891 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Iyi soyluyorsunda en son nzmn 1 lira olmus acip bak..gzt yi kim alir bu fiyatlardan..ytd..sallamadir..

2. rtl a yı 52 de kımler aldıysa, illaki bunuda alan olur yeterki tahtada hareket olsun yeterki çok süper bir haber göndersinler sen bile şaşarsın, ne bir liras,ı amaç bir lira olsa böyle manyak bi şekilde tahta sıkılırmı, amacıın bir lira oldunu burda bi daha söyleme, isteselerdi amaç 1 olsaydı elli sefer bir gider gelirdi niye yazıyomki siz bunları yeni borsacılara anlatın hava güzel biz bekliyoz sıkıntı yokk sadece olumsuz yazmayın milletlede uğraşmayın

3. Ihlasi baska hisselerle karistirdin..adi cik.is bunlarin...1 lira olmak isteseydi 10 senedir 1 lira olurdu bi kere..10 senedir bekleyenler var..keyfinden mi bekliyor..ytd

4. gazete ve ev aletlerinin işlem hacimler 5 milyonu geçmez bu da o fiyatttan alıcısı olmadığını gösteriyor
    zaten toplanmış sahibini bulmuş katakulli çevirilmiş alan satan kalmamış ara ara gelene okutuyorlardır belki de
    yarın şelale olur ihlas grubu durmuş saat gibidir günde 1 defa doğruyu gösterir gerisi hep yalan dolan
    1 lira olacak diye diye milletin parasına çöktüler şu ortamda cebinizde nakit olsa fena mı olur du
    ev arsa araba ucuz yollu alırdınız ihlas hep umut satar ney miş 1 tl olacak olsa ne olur geri dönüp reel bir yatırım yapmaya kalksanız yapamazsınız her şey ateş pahası krediler düştü fiyatlar arttı

5. iyi kardeşim 1 lira etmez, kötü bir hisse, kar yok, herşeye evet evet. Peki senin burda ne işin var sen onu söle bi ne işin var hergün kötülüyo amacın ne aldım beklıyom para benim hisse benim sevmiyosan peki senin burda işin ne amacınız neee şelalede olsa burdayız gölde nehirde

6.  Alıntı Originally Posted by mercan Yazıyı Oku
    iyi kardeşim 1 lira etmez, kötü bir hisse, kar yok, herşeye evet evet. Peki senin burda ne işin var sen onu söle bi ne işin var hergün kötülüyo amacın ne aldım beklıyom para benim hisse benim sevmiyosan peki senin burda işin ne amacınız neee şelalede olsa burdayız gölde nehirde
    hus911 e dokunmayacaksın alıştık biz ona o buranın amerikan acill nolu yabancısı biz onu kendi haline bırakalı çok oldu sen yenisin ya ondan öyle yapıyor her yeni gelene böyle hoş geldin diyor sende alışırsın zamanla
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

7.  Alıntı Originally Posted by mercan Yazıyı Oku
    iyi kardeşim 1 lira etmez, kötü bir hisse, kar yok, herşeye evet evet. Peki senin burda ne işin var sen onu söle bi ne işin var hergün kötülüyo amacın ne aldım beklıyom para benim hisse benim sevmiyosan peki senin burda işin ne amacınız neee şelalede olsa burdayız gölde nehirde
    hani korku filmlerinde ıssız bir yere giderken kohne benzin istasyonundaki sallanan sandalyedeki bir ihtiyar adam vardir ya,o benim iste

8.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    hani korku filmlerinde ıssız bir yere giderken kohne benzin istasyonundaki sallanan sandalyedeki bir ihtiyar adam vardir ya,o benim iste
    bende hep merak ederdim bu niye böyle oldu diye ıssız yerlerde takıldın ya başına bişey geldiyse demek .. yazık olmuş sana gerçi oralarda top kaçacak inşaat da yok topunu patlatsınlar .. hus911 buradan sana bişey çıkmaz abicim sen başka forumlara takıl engin ve okyanus aşırı bilgilerini oralarda paylaş biz türkiyeliyiz anlamıyoruz senin dilinden ve mizah anlayışından kültür farkı var aramızda .. https://www.youtube.com/watch?v=xUTLmCMQCQ4
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Sayfa 226/891 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •