Sayfa 55/94 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Kaybedeb1 kardeşim sen nick te te olduğu gibi kaybetmeye mahkumsun. birkaç tavan ve çakacaklar. Hepsi savunma ya da bilişim gibi çoşacak değil. Sen satanları salak olarak görüyorsun ama adam % 50 alıp çıkarım diye düşünüyorsa bu adamlar salak değildir. Sırada bekleyen milyonlar var diyorsun da sona metro 10 15 20 milyon talep koyuyor çok görünsün diye. Ben yorum yapıyorum kötü niyetli algılıyorsunuz. Kendi düşüncem bu cumaya kadar bu hisse gidecek salı çarşamba ne zaman alım fırsatı olursa % 11 ya da % 22 kazanıp kaçılır. Bunlar benim için çok iyi paralar her hissede dipken dalıp 2 güne kaçarım riski sevmem. Merak ettim bu kadar anlıyor gibi konuşup ne kadar kazanıyorsunuz. Benim 1 portfoyüm marttaki çöküçe denk geldiği için fenalardaydım ama şükür diğer portföy son 2 ayda 3 e katladı. 3. portföyde garanti kağıtlar şükür çoşmasada az az kazandırıyor. Bunlar benim düşüncem sen bu cuma dan ya da sonraki hafalarda alım girersin bu kağıt için 8 10 liralar alım için iyidir dersin orasını bilemem
    Valla ustam.okadar daldan dala yazmışsın ki nerden hangi konuya cevap vereceğimi şaşırdım. Kısaca şöyle belirttiğim portföyüm %100 ardyz de... şubat-ayında beri oradayım ve al sat kumar mantığı ile değil de çocuklara yastık altına küçük altın artmışım mantığı ile alim yaptım bekliyorum. Burada ise ilk defa halka arz katılma hevesi ile girdim.. ama aman beklentim yok paramda yok 300 lot bugün 1 tl ye düşse ne olur ne lafını yaparım nede üzülürüm..allah herkesin gönlüne göre versin

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İnspector demişsin ki hocam metro lot koyuyor. bu metro salak mı ? aldığı lotları 1 yıl satamayacak.

3. 298 lotla aldığın risk ne ki. en fazla 1 tl ye düşer.paran 600 azalır.

4. metronun alım koyduğu falan yok onlar aracılık yapıyorlar sadece rta gibi ky götürüyor hisseleri artık bunu öğrenmelisiniz işin sonunda ne olur bende kestiremiyorum.

Kardeşim almıyor ki adamlar sürekli ekrandalar sırası yaklaşınca emir iptal edip tekrar veriyor kendini arka sıraya atıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    298 lotla aldığın risk ne ki. en fazla 1 tl ye düşer.paran 600 azalır.
    Şu mantığı anlamıyorum. En fazla 1000 kaybederiz 600 kaybederiz ne ya? Sen o parayı bu kadar ufak görüyorsan bari git de bağış yap. Yoldan geçen biri senden 600 istese verir misin? Vermezsin. Burada ne paralar kaybediliyor aman ne var ki deniyor! Tuhaf psikoloji

7. Hisse tavan tavan gidince ky da can sıkıntısından birbirine sarmaya başlamış))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Rtalb bundan dolayı tavan
     Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Kardeşim almıyor ki adamlar sürekli ekrandalar sırası yaklaşınca emir iptal edip tekrar veriyor kendini arka sıraya atıyor.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 55/94 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •