Sayfa 160/214 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Süpersin kardeşim ! Iyi cözmüşsün adamları..Bizde bundan yararlanmaya artık..Katkilarının devamıni bekliyoruz...selamlar..
    zarbo ...cimşit ve senin paylarından etkilendim.2,8 den 150 bin lot aldım....pazartesi çıkar mı geri tepki verir mi ? hepsini gömmüştüm varımı yoğumu ? pazartesi ne yapayım zarar kes mi ? yoksa geri tepki verir mi ?zarbonun bedduası fena yaktı beni battımmm...pazartesi taban olsa bile satmaya razıyım inşallah alıcı çıkar.....selçuk gıdayı bekliyordum spk onayını uzayınca buraya geçtim....inşallah yetişirim selçuk gıdaya ......oda çıkarmı düşer mi bekler mi bilmem ....ama işim çoookk zoorrrr...

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    zarbo ...cimşit ve senin paylarından etkilendim.2,8 den 150 bin lot aldım....pazartesi çıkar mı geri tepki verir mi ? hepsini gömmüştüm varımı yoğumu ? pazartesi ne yapayım zarar kes mi ? yoksa geri tepki verir mi ?zarbonun bedduası fena yaktı beni battımmm...pazartesi taban olsa bile satmaya razıyım inşallah alıcı çıkar.....selçuk gıdayı bekliyordum spk onayını uzayınca buraya geçtim....inşallah yetişirim selçuk gıdaya ......oda çıkarmı düşer mi bekler mi bilmem ....ama işim çoookk zoorrrr...
    zannederim sizin gibi çok fazla kişiyi köşeye sıkıştırdı. allah kolaylık versin. Sizden illaki geri alacaktır ama ne kadara razı olur kendi bileceği iş. sizlerden toplamadan da gitmeyeceği kesin. Dün tavanda 900bin lota yakın satış 500 kadarda alım yönlü işlem olmuş. Adamlar aldıklarının yüzde seksenine yakınını satmışlardır.Dün başka sitelerde 1 metur 1 dolar gibi açıklama yapanlar, çift rakam görecek diyenler, türemişti akabinde satış yedi.

3.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    2,48 bugünü halledicek gibi duruyor. pazartesi sabahtan ky. ilk 15 dakikada verebildiğini vermeye çalışır zarar kes yapar tabi alıcı bulursa.
    mağnefito kardeşim ne yapmalıyım bişey söyle senin analizin güçlü ?

4.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    zannederim sizin gibi çok fazla kişiyi köşeye sıkıştırdı. allah kolaylık versin. Sizden illaki geri alacaktır ama ne kadara razı olur kendi bileceği iş. sizlerden toplamadan da gitmeyeceği kesin. Dün tavanda 900bin lota yakın satış 500 kadarda alım yönlü işlem olmuş. Adamlar aldıklarının yüzde seksenine yakınını satmışlardır.Dün başka sitelerde 1 metur 1 dolar gibi açıklama yapanlar, çift rakam görecek diyenler, türemişti akabinde satış yedi.
    çokk teşekkürler kardeşim söylemlerin çokk mantıklı ....

cuma günü pastasını atabilecek arkadaşım varmıdır. Hisse yerinde sayarken paylaşan çok oluyorda operasyon öncesi ve devam ederken kimse paylaşmıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    zarbo ...cimşit ve senin paylarından etkilendim.2,8 den 150 bin lot aldım....pazartesi çıkar mı geri tepki verir mi ? hepsini gömmüştüm varımı yoğumu ? pazartesi ne yapayım zarar kes mi ? yoksa geri tepki verir mi ?
    Biraz yavaş sallayın ya.En iyi alıcı global 108.000,sonra credit almış 100.000 hangi kurumdan aldınız acaba?Millete mal pazarlıyo diyipte olmayan malı almış gibi gözükmek ky aldı satın imajımı yapıosunuz.Takaslar ortada ayak yapmanın anlamı ne?yoksa ironimi?

Varsa takas atabilirmisiniz.
     Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Biraz yavaş sallayın ya.En iyi alıcı global 108.000,sonra credit almış 100.000 hangi kurumdan aldınız acaba?Millete mal pazarlıyo diyipte olmayan malı almış gibi gözükmek ky aldı satın imajımı yapıosunuz.Takaslar ortada ayak yapmanın anlamı ne?yoksa ironimi?
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Resim atamıyorum sorun var ama yazayım.Alanlar:global-108.000,credit:100.000,ak yatırım:98.000,info:95.000,philiphcapital:60.000,m erilyn:45.000 Satanalar:yatırım finanas168.000,halk yatırım:92.000,hsbc:71.000,oyak:62.000,garanti:51. 000,gedik:47.000,deniz:47.000 yani yukarıdaki arkadaş algı yapıo tamamen derdi neyse?

Sayfa 160/214 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •