Sayfa 176/214 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    haksızmıydım 2,8 den milletekitlediler bende dahil 2,2 tlleri gördü yazık günah dğil mi..ondan sonra kaçtın laf sokarım diye ...ama sokmadım...2,8 tlden alanlar hala bekliyor millet diğer hisselerde voleye vururken ...haksız çıktığında kaçmak sana yakışmıyor kaybederken....vurdun 2,8 den voleyi kaçtın...yok twitter mış falan falan filan ....neyse bundan sonra bana olumsuz yazma ben sana yazmıcam zaten yazmıyorumda 10 gündür...
    Bak, eleman. Evet hisseyi tavandan sattım kar realizasyonu yaptım ve yaptığımı burada yazdım. Ben yazdıktan sonra saatlerce tavandan işlem gördü.Mesaj saatine ve hisse grafiğe bakıp görülebilir. Teknik indikatörler şişmişti. Nikahıma alacak halim yoktu, trade yaptım.
    Hissenin eski sahiplerini hiçbir zaman savunmadım. Ben söyleyene kadar hissenin sahiplerinin değiştiğinden haberin bile yoktu.
    5-6 kez bu sayfada yazmayacağım diyip her seferinde tekrar yazıyorsun, hisse şöyle böyle diyor tavandan aldığını ve zarar ettiği söylüyorsun. Elimde metur hissesi yok diyip metur sayfasında başka hisseleri burada pazarlıyorsun. (zoren, odas, selgd gibi).
    Tutarsız birisin, ağzın bozuk küfür ve hakaret ediyorsun..
    Ben seninle muhatap olmuyorum, lütfen sen de benimle muhatap olma.
    Rica ediyorum. Lütfen, lütfen, lütfen
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

2.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Bak, eleman. Evet hisseyi tavandan sattım kar realizasyonu yaptım ve yaptığımı burada yazdım. Ben yazdıktan sonra saatlerce tavandan işlem gördü.Mesaj saatine ve hisse grafiğe bakıp görülebilir. Teknik indikatörler şişmişti. Nikahıma alacak halim yoktu, trade yaptım.
    Hissenin eski sahiplerini hiçbir zaman savunmadım. Ben söyleyene kadar hissenin sahiplerinin değiştiğinden haberin bile yoktu.
    5-6 kez bu sayfada yazmayacağım diyip her seferinde tekrar yazıyorsun, hisse şöyle böyle diyor tavandan aldığını ve zarar ettiği söylüyorsun. Elimde metur hissesi yok diyip metur sayfasında başka hisseleri burada pazarlıyorsun. (zoren, odas, selgd gibi).
    Tutarsız birisin, ağzın bozuk küfür ve hakaret ediyorsun..
    Ben seninle muhatap olmuyorum, lütfen sen de benimle muhatap olma.
    Rica ediyorum. Lütfen, lütfen, lütfen
    peki tamam anlaştık...öyle değil ama öyle olsun.....hisse pazarlayan kendi adına her nedersen o olsun...asla öyle bişey yok ...ama haklısın gerekte yok...bol kazançlar sana eleman..hoşçakal...herşey hepinizin gönlüne göre olsun...

3. değerli arkadaşlar hepinizde yazdığınız yazılardan samimi insanlar olduğunuzu anlıyorum. ege sen yazmaya devam et buraya ayrı bir renk katıyorsun zarbo geçen seni tweter de hasan meşeye birşeyler yazıyordun oradan gördüm takip ediyorum ama bana cevap yazmadın. hepimiz iyi kötü küçük yatırımcıyız. sıkmayın canınızı kimse burada yazılanlarla iş yapmıyor benim kanaatimce sadece burada bir iki sohbetle moral buluyoruz. hepinizi tanımak benim için güzel bir olay inşallah kazançlı bir sezon geçiririz. duyumlarınız olursa burada paylaşırsanız sevinirim. selamlar..

4.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    değerli arkadaşlar hepinizde yazdığınız yazılardan samimi insanlar olduğunuzu anlıyorum. ege sen yazmaya devam et buraya ayrı bir renk katıyorsun zarbo geçen seni tweter de hasan meşeye birşeyler yazıyordun oradan gördüm takip ediyorum ama bana cevap yazmadın. hepimiz iyi kötü küçük yatırımcıyız. sıkmayın canınızı kimse burada yazılanlarla iş yapmıyor benim kanaatimce sadece burada bir iki sohbetle moral buluyoruz. hepinizi tanımak benim için güzel bir olay inşallah kazançlı bir sezon geçiririz. duyumlarınız olursa burada paylaşırsanız sevinirim. selamlar..
    haklısın teşekkürler güzel insan....aslında ben çok güzel kağıtlar yakalıyorum ama anladım ki bunları iyi niyetle paylaşşsan bile yanlış anlaşılıyormuş kağıt pazarlama gibi o yüzden artık ben duyum paylaşmıcam....hisse bu dengesizlik çook zaten..ben artık yazmayacağım okuyup bakacam ama uzaktan..bol kazançlar kardeşim..

5.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    değerli arkadaşlar hepinizde yazdığınız yazılardan samimi insanlar olduğunuzu anlıyorum. ege sen yazmaya devam et buraya ayrı bir renk katıyorsun zarbo geçen seni tweter de hasan meşeye birşeyler yazıyordun oradan gördüm takip ediyorum ama bana cevap yazmadın. hepimiz iyi kötü küçük yatırımcıyız. sıkmayın canınızı kimse burada yazılanlarla iş yapmıyor benim kanaatimce sadece burada bir iki sohbetle moral buluyoruz. hepinizi tanımak benim için güzel bir olay inşallah kazançlı bir sezon geçiririz. duyumlarınız olursa burada paylaşırsanız sevinirim. selamlar..
    Twitter'daki kişi ben değilim. Nick benzerliği var. Hisse.net adı geçip beni kastettikleri için buradan cevap yazdım. Diğer bahsettiğin elemanla işim olmaz, çok kişinin canını yakmıştır.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

6.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Twitter'daki kişi ben değilim. Nick benzerliği var. Hisse.net adı geçip beni kastettikleri için buradan cevap yazdım. Diğer bahsettiğin elemanla işim olmaz, çok kişinin canını yakmıştır.
    her kim can yakıyorsa ...o.çocuğudur....kul hakkı iyi bişey değil ...yazık günah....o.çocuğu bile az milletin alın terini heba edene ..kim yapıyorsa öyle bişey sülalesini sen hallet ..zarbo....mk .pzv .leri

7.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    kul hakkı olunca dayanamıyom kusura bakma zarbommm.biraz kötü konuşuyorum..severim senii bennn

8. neyse sizleri severim güzel arkadaşlar ben biraz inceleme yaptım yinede paylaşayım sizlerle sizler daha ustasınız ben bu konularda teknik vb.çok zayıfım...ufuk ve selçuk gıda birde metur ulaş ....grafikleri EKİZE benziyor özelliklede ufuk...sanki AYES de bi değişik duruyor....bence bi inceleyin bunları banada ardım cı olun cimşit mağne ve zarbooo....ha bide penguen gıdaya benziyorlar...

Sayfa 176/214 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •