Sayfa 265/891 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    cuma günkü 0.87 başlayıp 0.92 kadar götürmesinin sebepini bilen arkadaşlar varmı
    Twitter de biri şöyle yazmış ama takaslara bakmadım açıkçası..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. oldum olası 0.92 rakamını hiç sevmiyorum bundan bir hafta öncede 0.92 bana yapmış oldugu zülmü unutmuyorum şu anda hissem yok 0.88 den 0.92 inde bir inlik cinlik var gibi bir hesse kapılıyorum inşallah birlerin üzereine atar ama hiç sanmıyorum sesli düşüncem beni baglar yatırım danışmanlıgı degildir

3. Arkadaşlar cuma günkü pastayı paylaşabilir misiniz ?

4.  Alıntı Originally Posted by dudaeva Yazıyı Oku
    Twitter de biri şöyle yazmış ama takaslara bakmadım açıkçası..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Takas bakarsanız net olarak gerçekleşen alım satımlar dışında bir şey göremezsiniz. Zaten o alım satımlarda da sürekli dönen virman oyunları ile pisliğin üzeri sürekli kapatılıyor. 2020 Şubat Ayı sonu itibarıyla Hissede en yüksek hacmi yapan bir kaç aracı kurum incelenirse burada dönen herşey ortaya çıkar. Bir kaç aracı kurum aylardır deliler gibi hacim yapıp bazen aynı gün bazen bir kaç gün sonra aldığı tüm mal aldığı kademelerden geri satıyorsa insan buna bir dur demeli.

Örnek versek x Aracı kurumu gelip 0,88 den 0.94 kademesine kadar çekip sonra aynı malı tüm kademelere geri veriyorsa ve alım ortalaması 0,88 satım ortalaması 0,882 ise burada bu aracı kurum yaptığı işlemle neyi amaçlar. SPK bu konuda manipülasyon ve fiyatı etkileme konusunda işlem yapmaz mı ? Yada aynı aracı kurum 0,90 dan 0,94 e çekip geri basıp 0,90 ortalama malı 0,901 ile verirse bu incelenmez mi ?
    Sayın SPK buraları takip ediyorsunuz herkes biliyor kuşlu siteye gösterdiğiniz ilgiyi birazda bize gösterin. Keşke lütfedip çağırsanız da gün gün hisse işlemlerini birlikte incelesek ne güzel olur

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by mrevar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar cuma günkü pastayı paylaşabilir misiniz ?

O gün aldığımız en son ekran görüntüsü buydu sanırsam.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. Enver aracikurumlara cenneti vadediyor..😜

7. İhlasın kent gibi tavan tavan gideceği bir dönem olması istanbul da beklenen deprem gibi.İkisi de bekleniyor ama İnşallah deprem efsane olarak kalır da ihlas beklenen çıkışa geçer.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 15 gun once 0.91 den sat sınyalı veren ıhlas cuma gun 0.91 den al sınyalı verdı. ılgınc bu ıhlas )

Sayfa 265/891 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •