Sayfa 69/110 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 545 - 552 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
    Klasik hareketini yapıyor çok düşürerek,2.35 gösterdi en son,R ise 0.90,bakalım ne kadar indirip çıkartacaklar !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
    Türkiyede bedelli 2010 sonrası hep fiyasko,öncesinde bir şirket bedelli yaptığında hissede yön yukarı olurdu,öyleya sermaye güçleniyor kasaya para giriyor,resmen anlaşılmaz denklem...bedelliler,bürüt takaslar,bedelsiz,temettü veren şirket hisselerinde düşüşler,devre kesici vs,vs uzar gider,bu vaziyette borsada ısrar edenleri kutlamak lazım...SPK yatırımcı için her zorluğu gösteriyor,zamanında eski SPK başkanı şöyle demişti,hisse alırken banamı sordunuz bile demişti,banane sizin hissenizden yahu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Türkiyede bedelli 2010 sonrası hep fiyasko,öncesinde bir şirket bedelli yaptığında hissede yön yukarı olurdu,öyleya sermaye güçleniyor kasaya para giriyor,resmen anlaşılmaz denklem...bedelliler,bürüt takaslar,bedelsiz,temettü veren şirket hisselerinde düşüşler,devre kesici vs,vs uzar gider,bu vaziyette borsada ısrar edenleri kutlamak lazım...SPK yatırımcı için her zorluğu gösteriyor,zamanında eski SPK başkanı şöyle demişti,hisse alırken banamı sordunuz bile demişti,banane sizin hissenizden yahu
    Yaş Tahtaya mı Bastık.??
    2.46 dan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Yaş Tahtaya mı Bastık.??
    2.46 dan.
    Gözünü toprak doyursun,zamanında 3.50 iken çok gördük 3 altına indiğini,bunun karşılığı 2.20 yapar,şu an 2.33...ytd.

5. Bu tahtayla uğraşan ahlaksız hisse alamadıkça kudurmuş köpek gibi ne yapacağını bilemiyor.bu fiyatlardan ancak babayı alır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Türkiye de,SPK yatırımcı için her zorluğu gösteriyor,zamanında eski SPK başkanı şöyle demişti,hisse alırken banamı sordunuz bile demişti,banane sizin hissenizden yahu
    O kişi ,Vedat Akgiray .Bimek Firması üzerinden insanları çarpan herif..Utanmadan Prof unvanını kullanarak TV lerde haalen proğramlara çıkıp gündemle ilgili ekonomik beyanatlar veriyor.. Türkiye, Ahlaksız ve Yüzsüzler cenneti..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    O kişi ,Vedat Akgiray .Bimek Firması üzerinden insanları çarpan herif..Utanmadan Prof unvanını kullanarak TV lerde haalen proğramlara çıkıp gündemle ilgili ekonomik beyanatlar veriyor.. Türkiye, Ahlaksız ve Yüzsüzler cenneti..
    ..Neymiş 2000 doları ABD'de okurken 900.000 yapmış,sonrada hepsini ütülemiş,öğrencisin üstelik,acaba kimi kandırıyor...neyse böyle tipleri biz ülkede çok gördük...bu hissede hiç ümit kaybolmaz,çünkü spekleri sürpriz yapmayı sever,seni uyuturlar,üstelik bezdirirler sattırmak için,zaten çoğu kez başıma geldi,trade sayısını bunda unuttum,iyi kaldırdım,yanlız bedelli yüzündendi hep bunlar,şimdi yeni bir sayfa açılıyor,bakalım nasıl hareket edecekler,2.46 bende giriş yaptım,55 postaladım,çünkü ufak rakamlarlan trade yapmalısınki aşağıya düşüşte maliyet düşürme imkanın doğsun,2.20 ben son düşüş noktası diyorum,belki dahada aşağı olabilir,yanlız düşecek dediğin an bunu namızsızlar birden zıplatıyorlar,üstelik tavan bile çektiriyorlar,nereye düşerse oraya kadar varım,R dikkat çekici,0.90 altına indirmiyorlar,bendede bayağı var maliyet 0.93,satışım ilk etap 2.70,sonrasına bakarız...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    ..Neymiş 2000 doları ABD'de okurken 900.000 yapmış,sonrada hepsini ütülemiş,öğrencisin üstelik,acaba kimi kandırıyor...neyse böyle tipleri biz ülkede çok gördük...bu hissede hiç ümit kaybolmaz,çünkü spekleri sürpriz yapmayı sever,seni uyuturlar,üstelik bezdirirler sattırmak için,zaten çoğu kez başıma geldi,trade sayısını bunda unuttum,iyi kaldırdım,yanlız bedelli yüzündendi hep bunlar,şimdi yeni bir sayfa açılıyor,bakalım nasıl hareket edecekler,2.46 bende giriş yaptım,55 postaladım,çünkü ufak rakamlarlan trade yapmalısınki aşağıya düşüşte maliyet düşürme imkanın doğsun,2.20 ben son düşüş noktası diyorum,belki dahada aşağı olabilir,yanlız düşecek dediğin an bunu namızsızlar birden zıplatıyorlar,üstelik tavan bile çektiriyorlar,nereye düşerse oraya kadar varım,R dikkat çekici,0.90 altına indirmiyorlar,bendede bayağı var maliyet 0.93,satışım ilk etap 2.70,sonrasına bakarız...ytd.
    Ben bu hisseyi Bölünme sonrası 2.46 aldım..Rüçhanim yok..Hisse hareketli olduğu için,Brüt takas yemezse Eskiler de sat -al yaparak maliyet düşürme yoluna gideim...Aksi durumda bölünmelerin bitişini beklerim...
    Diğer taraftan, yarın denizgyo,ihyay bedellisi- bölünmesi var..bende de o hisselerden var.. Mecburen katılacağım.. Haftaya da Kent gıda bedellisi var.Bakalim orada ne filimler dönecek.. İşimiz zor..bende kent yok.Almak için de param ve cesaretim yok..izliyelim , görelim..

Sayfa 69/110 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •