Sayfa 205/601 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Bir fikrim yok.
    henüz hacı olmak nasip olmadı olabilirim inşaallah.
    İçime doğmuş demekki. Allah nasip eder inşallah.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

2. Bir de algı da olsa haber düşmeseymiş vay halimiize beklemekten edecekmiş bizi.

3.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Yatırım Finansman malı satmışsa benim için kısa vadeli trend bitmiştir. Bugünkü sattığı 300.000 LOT alttaki grafiğe dahil değil (matriks sabah yayınlanan takas verilerini kullanır). Hayırlısı olsun.

Senin 3.60 - 4.00 beklentisi ne vaziyette..!? Beklentiye devam mı?
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    o fiyatları aklınızdan silin.

5. gnlük haftalık kısa vade hiç bir hisse için hiç bir şey demem.

6. şu zorenin neredeyse 1/3 piyasa değerinde sürünmesi beni sinir ediyor, aslında tersi olması lazım.

7. utanmaz herif utanmasa kırmızı yakacak.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Köftehor, batık Yahudi tüccar yana yakıla eski defterleri kurcalarmış, sen de o misal iyi piyasayı buldun eskileri kurcalarsın. DEUTCHE satmaya devam etseydi o 5 milyon LOT' u artık seni 4 mü idare ederdi, 3.60 mı bilemiyorum. Ne demişiz;

Hisse tersine dönermi bilemem fakat sakın ek alım falan yapmayı düşünmeyin. Görüntü 3.60-4.00 TL arasını gösteriyor.
    Ek alım falan yapmayın demişiz, yani malı olupta paçal yapmak isteyene söylemişiz o lafı. Yoksa elinde olmayıp niyeti olan adama alma kardeşim dememişiz.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Sayfa 205/601 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •