Sayfa 260/682 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Buraya yorum fikir yazılmaz,millet saldıracak yer arıyor resmen...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yatırımından vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazdıklarım paylaşım,sohbet be geyikten ibaret...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. beklediğim kişi gelmiş sürekli moral bozaraktan yaz babam yaz yapıyor, güzel şeyler olacak demek ki, tecrübeyle sabittir.

3.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    bende bir soru sorayım, acemiliğime verin, dün metro nun sattığı 13 milyon küsür hisseyi kimler aldı, neden aldı. o lotlar buharlaşıp uçtumu.
    Geriye dönük bi 15-20 sayfa okuyun kimler aldıysa orada görürsünüz zaten yazmışlar kimi diyor 20.000 zararım var kimi diyor 50.000 zararım var alanlar onlar işte. Birde ben varım o kesin.

4.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    bende bir soru sorayım, acemiliğime verin, dün metro nun sattığı 13 milyon küsür hisseyi kimler aldı, neden aldı. o lotlar buharlaşıp uçtumu.
    bence çok basit ve tartışmasız, "sağ cepten sol cebe" desem yeterli olur mu ?

14 milyonun tamamını mı aldı yoksa belli bir bölümünü mü gelin orayı tartışın derim

5.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Geriye dönük bi 15-20 sayfa okuyun kimler aldıysa orada görürsünüz zaten yazmışlar kimi diyor 20.000 zararım var kimi diyor 50.000 zararım var alanlar onlar işte. Birde ben varım o kesin.
    13 milyon lotu ky aldı yani. ky de ne para varmış vay be. o zaman ky demeyelim biz buna by diyelim.

6.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    beklediğim kişi gelmiş sürekli moral bozaraktan yaz babam yaz yapıyor, güzel şeyler olacak demek ki, tecrübeyle sabittir.
    Bahsettiğiniz kişi ben isem eğer yanlış düşünüyorsunuz benim lotum az kumarlık ama bir sürü insan var boğazına kadar bu namussuzda zararda. Benim kimseyle bir bağlantım yok sadece 4,50 ler uyarmaya başladım.

7. alan - satan pasta paylaşabilecek arkadaş var mı, teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    13 milyon lotu ky aldı yani. ky de ne para varmış vay be. o zaman ky demeyelim biz buna by diyelim.
    Küçük büyük kurumsal ne derseniz deyin Galip hariç herkes diyeyim tahminim tabi bu. Galip büyük birini yakaladı tahminim onun canını da yakıyor küçüklerinde.

Sayfa 260/682 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •