Sayfa 82/467 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 649 - 656 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. tabela dursa ne olur durmasa ne olur o sorun değil arkadaş asıl sorun son yıllar da batırılan şirketlerin arazilerinin üzerinde yükselen AVM ler oluyor sorun bu kimse aynı işi yapmıyor fabrika gidiyor yerine AVM geliyor

2. Hurdalıkta satılıyor bizim Jeneratörler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Böyle olacağı belliydi 10,95 civarı fiyatken kaçdan alıp sattığım rakamı hatırlamıyorum ama buyuk stres ve baya zarar etmıstım sonra gözaltı kagıtlarına gırmedım yazık oldu

4.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Daha önce bahsetmiştim organize sanayi girişinde devasa genpower jeneratör panosu vardı artık yok demiştim 3 km. içerde yazıyordu. Kaldırılmış belki fabrika binasındanda adı söküldü . Müjdatın hesabı ne olursa olsun biz kaybettik ne yazık ki.
    kimisi tabela bile kalmadığını söylüyor, pazarlama satış müdürü olacak adam işler yolunda üretimde sıkıntı yok ihracat bile yapılıyor diyor kime nasıl inanacağımızı şaşırdık. en sonunda işi gücü bırakacam bizzati kendim gidip gözlerimle görmek istiyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by ademfil Yazıyı Oku

Hurdalıkta satılıyor bizim Jeneratörler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    adam yazmış oraya satılık jeneratör kabini diye sen jeneratörden bahsediyorsun. belki kabin modeli değişmiştir eskileri hurdaya verilmiş olamazmı?

6. Fotoğrafın o kısmı çıkmadı adam jeneratör de kabin de satıyor. Hepsi var yani. Toz konduramıyorsunuz ama bu şirketin durumu b*k.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. kaldı 6 gün mahkeme ye

ihracat rakamı önemli 1 2 3 5 10 milyon dolar gibi ne kadar yaptı
    2017 nin elimizde 3 ve 5 aylık bilançoları yok yayınlanmadı
    mahkemeye patron ne sunacak bilirkişi ne diyecek
    Son düzenleme : meteak; 01-06-2017 saat: 20:59.

8. bende aradım fabrikayı verdiği yanıt faaliyetlerimize devam ediyoruz üretim ve satışımız devam ediyor hatta ihracat yapıyoruz demişti toplamda 90 personel olduğunu ancak 7 haziran da olan mahkeme nin kararı önemli dedi iflas çıkarsa bittik diyor iflas çıkmazsa her şey düzelir diyor her şey mahkemeye bağlı yani

Sayfa 82/467 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •