Sayfa 547/852 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 6811 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. İkidir aynısını yapıyor karanlık odada..Bugün birçok kişi alabilmiş tahtadan malı..Hayırlısı

2. alabilmek için nasıl bir taktik izlemeli bugün işlerim nedeniyle izleyemedim akşam baktım çözülmüş ve 1301 ı görmüş acaba yarın yine çözülür mu yine arkadaşlar. .fikri olan

3. Bugün normal seansın son 10 dakikasinda sadece 25 lot işlem oldu.. karanlik odada ise toplam 330 lot işlem oldu.. çökmüş endekste satışların artmaması bence yarın için çok olumlu..

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Arkadaslar elinde olanlara hayirli olsun .elimde hic kartn yok. Keske olsaydi. Bu hafta düşünmedim de degil. Nasip degilmis. Elinde olanlari kiskanmiyor degilim saka bi yana , yok kervt mis yok beklenti alinir gercekler satilirmis vsvs. Kulaklarınizi tikayin arkaniza yaslanin ; oturun hayallere dalin .. tabii burası borsa ,hic biseyin garantisi yoktur ama kartn patronu bu haberi iyi kullanir hatta yıllardir bu habere odaklanmistir,planini yapmistir bence..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    haber düşünce bu yorumu yapmıştım. en sonunda alabildim.isteyen herkese vermişler bugün.tabii 6.tavan olması ve piyasanın çöküşünü göz önüne alınca kendimce çok üzmeyecek bi miktar aldım.hayırlısı bakalım.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by sorp Yazıyı Oku
    alabilmek için nasıl bir taktik izlemeli bugün işlerim nedeniyle izleyemedim akşam baktım çözülmüş ve 1301 ı görmüş acaba yarın yine çözülür mu yine arkadaşlar. .fikri olan
    taktıge gerek yok bugun 2 kere actı guzelde alan aldı satan sattı yarın basında ol sabah belkı tavan acar ama sonra alım fırsatı dokme hareketı gerı ılerı herseyı yapacaktır artık

6. Terki joe tebrik ederim nihayet bugün almış küpü doldurmuşsun borsanın tepetaklak olmasına bakma vardır illa bir sebebi
    Sen sahip olduğun asil Kartonunu bağrına bas uyma şeytana kalbinin sesini dinle benim gibi. Ne demişler “ Galip sayılır bu yolda Mağlup “ yeter ki hedefin risk alacak kadar büyük olsun eninde sonunda şampiyonsun ytd

7. Arkadaşlar hısse prımlı ortam bozuk.. Zaten bu fıyatlara bedelsiz beklentısı ile geldı.. Bedelsiz açıklanmadan da bedelsiz fıyatlandı kartn da.. 1 e 25 bedelsizde bölünmeden sonrakı sermaye, senet sayısı ve karlılığı göz önünde bulundurun... Bölündükten sonra karşılığı olan fiyatta tutunabılecekmı önemli olan bu.. Malını satanlar aptal değil.. Çok yenı ky var pıyasada ve şuan pıyasalar kotu terste yakal***** döverler böyle tahtalarda.. Aman dikkat..!!!! Bedesiz denilen şey şirketin karlılığını bilançosunu arttırmıyor.. Bundan sonra derinliği olan bır tahta olacak kartn..!!!!.. Lutfen dıkkat.. Dow, dax dış pıyasalar hepsı kotu..!!!!..

Dıkkat dıkkat ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hısse prımlı ortam bozuk.. Zaten bu fıyatlara bedelsiz beklentısı ile geldı.. Bedelsiz açıklanmadan da bedelsiz fıyatlandı kartn da.. 1 e 25 bedelsizde bölünmeden sonrakı sermaye, senet sayısı ve karlılığı göz önünde bulundurun... Bölündükten sonra karşılığı olan fiyatta tutunabılecekmı önemli olan bu.. Malını satanlar aptal değil.. Çok yenı ky var pıyasada ve şuan pıyasalar kotu terste yakal***** döverler böyle tahtalarda.. Aman dikkat..!!!! Bedesiz denilen şey şirketin karlılığını bilançosunu arttırmıyor.. Bundan sonra derinliği olan bır tahta olacak kartn..!!!!.. Lutfen dıkkat.. Dow, dax dış pıyasalar hepsı kotu..!!!!..

Dıkkat dıkkat ...
    Kwon3 dostum bunlar yeni bir plan düşünüyor ....Ben zaten bu hayatı şans eseri yaşıyorum....Ölürsek de kime kalmış..

https://youtu.be/1fN9CxasJ48

Sayfa 547/852 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •