Sayfa 666/1000 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    PİYASA_ endeksin kapanış görüntüsüne göre henüz toparlandık, toparlanıyoruz, denilecek bir görüntü yok.. toparlanamazmı? her şey ellerinde olduktan sonra neden toparlanamasın.. ama, buna ancak yarın akşam kapanışa göre karar verebiliriz... dolayısıyla yarın ordan oraya, ordan oraya, savrulan bir piyasa izleyebiliriz. biliriz diyorum çünkü henüz ortada fol yok yumurta yok. biz ancak öngörüde bulunabiliriz. yazıp çizerek arada isabetli tahminler yapmış olsakta bu tamamen şanstır. buna göre kimsenin kimseyi öngörüsünden dolayı kırıp incitmesine gerek yok... piyasayı bilen biri olmuş olsada bana takdir edilecek hiçbir tarafı yok... çünkü bir al var, bir satvar. yüzde elli, yüzde elli, attın tuttu çokta fazla ballandırmaya gerek yok. buna piyasanın duayyen isimleri dahildir.. ama oyun içinde oyun okumak ustalık bur... gerisi hikaye dinle işte vakit geçer...
    bence de .durum böyleyken burada tatlı tatlı sohbet etmek varken.niye birbirimize kırıcı sözler söyleriz.

2. Dolar seneyi
    swap,
    faiz hamlesi ilen
    8 liranın altında kapatabilir.
    avrupa ve amerikadan bir uyyuzluk çıkmaması şartıylan.
    ve de bence teknik olaraktan.
    temelin ise yatacak yeri yok.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,743
    geçenlerde bu forumda okudum.VOB kurulduğundan beri en düşüğü test etmiş.dolar bazlı olarak.

yani bir nevi bıst-30 15 sene öncesine gitmiş.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Dow 26510 altında yön konusunda hiç şüphe yok, at banda tutunup tertemiz düşecek gibi duruyor. Sarı reis güzel tarafından kalkıp Twit mwit atmazsa sıkıntı büyük, bize de net yansır.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dışişleri Bakanlığı: "Fransa'nın Nice şehrindeki Notre-Dame de Nice kilisesi içinde bugün düzenlenen saldırıyı şiddetle kınıyoruz"

Kaynak : Anadolu Ajansı

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    senin hiç vakfın oldu mu sn.bosch ya da o vakfa suudi abiler hiç bol 9'lu yardım gönderdi mi anlamazsın tabii açın halinden..?
    Bu yazı basından alintidir.Alıntı yazmaya unuttum.
    Bilgi amaçlı kopyaladim.Benim bu konuda herhangi bir düşüncem yoktur.

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    geçenlerde bu forumda okudum.VOB kurulduğundan beri en düşüğü test etmiş.dolar bazlı olarak.

yani bir nevi bıst-30 15 sene öncesine gitmiş.

2013 Gezi parkı ile başlayan düşüş 4 ağustos 2020 tarihinde 207 gramı görmüş.
    En dibi 150 grm.(02.02.2021 de görebilir.)

YTD
    Son düzenleme : Kartaymaz; 29-10-2020 saat: 16:28.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dow 26510 altında yön konusunda hiç şüphe yok, at banda tutunup tertemiz düşecek gibi duruyor. Sarı reis güzel tarafından kalkıp Twit mwit atmazsa sıkıntı büyük, bize de net yansır.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Altın 1860’a inmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 666/1000 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •