Sayfa 767/863 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

bazı yatırımcılar yeni yıla hisselerini satarak üç gün repodan yararlanmak istiyorlar herhalde. satış yapanlar T+2 de nakite geçmiş olacaklar.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Çin aşısının üçüncü faz deneyleri henüz sonuçlanmadı. Bu konuda Fatih Altaylı'nın geçtiğimiz günlerdeki makalesini okumanızı öneririm. Eğer bu sonuçlarda olumsuz bir durum gelişirse iki aşı kalacak Covid için. Klimasan mevcut fiyatı ile fk' sı yüksek, fakat yılsonu ve ilk çeyrek karlılığı arttırırsa fk düzelecek. Olmadı, 14-15 li seviyelere inecek. Peki pfizer aşısı ile ilgili bir gelişme olursa? Bu ihtimali göz önüne alarak cari seviyelerden az biraz portföyüme ekledim. Sonuçta şirketten gelen mail ile, bizim bu dolabı yapmak için ar-ge'ye ihtiyacımız yok, biz de zaten bu dolapları üretecek kapasite ve know-how'a sahibiz minvalinde cevap gelmişti. İhtiyaç olursa üretime başlayabilirler, yakından izliyorlar. Kimseye bir öneri vermek istemem kesinlikle. Bu topikte sattığımı söylemiştim, az da olsa yeniden aldığımı belirtmek istedim

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,705
     Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    bazı yatırımcılar yeni yıla hisselerini satarak üç gün repodan yararlanmak istiyorlar herhalde. satış yapanlar T+2 de nakite geçmiş olacaklar.

Aracı kurumlar kredili işlem yapan müşterilerine dün kredili kısmını kapattırdılar, yıl sonu nedeniyle.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4. Umarım 2021 yılı iyi gelir
    Bedelsiz diyenler ,yeni haber var mı

5. Arkadaşlar aralık ayı iklimlendirme ihracatı artmış diye birisi paylaşım yapmış investing de.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İyi de ne alaka. Sen de bu hisse var mı yoksa hissen yok ama bu bir yerden bilgi geçti eline koydun buraya gittin mi.
    Senin adına ikincisi olmasını tercih ederdim...
    ilki ise ve hissen var ise hisse seçimin çok düşündürücü...

Alıntı Originally Posted by Oxygen3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aralık ayı iklimlendirme ihracatı artmış diye birisi paylaşım yapmış investing de.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Burası çok sessiz kalmış..
    Hisse de zaten ne ses ne hareket hiç bir belirti yok.
    Bir hisse de hiç mi bir hikaye olmaz arkadaş..Bu kadar mı terk edilir.

Sayfa 767/863 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •