Sayfa 226/602 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. POLHO dün çıkışın düzeltmesini 4.15 le yapmış olmalı kaldığı yerden devam inşaallah.YTD.

2. esma hanım bugün polhoyu da portföyüme kattım hayirlısı inşallah hepimize bol kazançlar

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    esma hanım bugün polhoyu da portföyüme kattım hayirlısı inşallah hepimize bol kazançlar

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    POLHO son çıkışın Fibo 0.50 geri alarak düzeltmeyi bitirmiş olmalı .4.10 desteği kırılmadığı sürece sıkıntı olmaz..saatlıkta Stoch RSI kafayı yukarı çevirmiş.Dün okadar lot boşuna almadılar herhalde.İzleyip görelim.YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Pengd suskunluğunu bozmalı bu fiyatlar boş beleş fiyatlar
    Tebrikler ...

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    dünya piyasaları yem yeşil yayla havasındalar unutmayın arkadaşlar bankalar 1 günde %7 %9 yapmaya başlıyorlarsa gercek düzeltme yaklaşıyor demektir yeni sinyal bu henüz öğle bir durum yok
    Sayin hocam korkmali miyiz 🤔

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Borsada zaman zaman düzeltmeler olacaktır. Inanın biraz üsten almayan düzeltmede hiç alamıyor. Genelde elinde hisse varsa ve taşımaya kararlıysa alttan aliyor . Onun için sermayenin tamamı ile değilde bir miktarını boşta bırakacak şekilde hisse alımı daha iyi . Düzeltme bittiğinde tekrar alım yapıp ortalama düşürmek bence daha iyi . Birazda sizin risk ve zaman faktörüne değişkenlik gösterecektir.
    Teşekkür ederim mebes hocam. Akşam uyumuşum bugün de yoğundum hiç bakamadım. Şimdi gördüm cevabınızı.
    Burayla tanışmadan önce afyon almıştım. Tanışınca celik hocanın yıllık listesinden afyon miktarını azaltıp maliyetlendim. Afyon ilave olarak Menderes ve ozgyo var elimde. Mndrs 3.70 60 arası satmadım ya dönerse diye. Lot arttıramadım. Aynı şekilde afyon 2 defa 5.75 döndüğünde yine cesaret edip satamadım. Ya yukarı geri dönerse diye. Velhasıl kağıtlar inip çıkıyor ama cesaret edemedim bir türlü. Önceden hiç sıkıntı yapmadan zararı pek düşünmeden alır satardım. Ama artık sermaye error vermeye başladı o yüzden cesaretim kırıldı. Şuanda TL yok elimde günlükle işlem yapıyorum. 3 5 kar gördüm mü gönderip mndrs destekliyorum. Sadece endeks düşerken elimde günlükle fazladan kağıt olmasın dayanırım sıkıntı yok. Sabretmeye yeni yeni alışıyorum. Hep söylenen şeyi biliyorum ama elimde TL tutamıyorum. Afyon hedefim uzun. O yüzden zaman konusunda sıkıntım yok. Cevapladıpınız için tekrar teşekkürler. Ama kısaca yapamadığımı anlatmak istedim. Cesaret istiyor..

7. Hayırlı akşamlar
    Hocalarım froto ya bakabilir misiniz?

8. Celik hocam Formet ne olur..

Sayfa 226/602 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •