Sayfa 126/742 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Şimdilik harekete bakılırsa haber, kısada hafif olumsuz algılanmış gibi duruyor.
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Algı öyle karışık bir şey ki, 4 lira yapar, millet 225 milyon para gelecek diye gider oradan alır. Speğin elinde olan bir sistem.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Tahminen 225 milyon TL gelecek. Bir nevi yabancı bir ortak almış gibi. Ama işlemler hızlı olacak. Sermaye artırımlarında bazen süre 3-4 ay geçebiliyor. Bu para daha hızlı gelecek. Muhtemelen alıcı kısmı bellidir. Belkide kendileri alacak. Dışarıdaki parayı içeri alma şekli.
    yüzde 26 hissesini satacak patron...bu fiyattan satarsa bir daha geri nasıl alacak atıyorum 2 sene sonra 8 tl oldu hisse...aradaki farkı şirketten isteyemez herhalde..yuzde 26 yı kurumsal bir ortağa satacak desem bunu normal olarak hisse devri şeklinde yapardı...şuan çok cevapsız sorular var

3.  Alıntı Originally Posted by slhaks Yazıyı Oku
    yüzde 26 hissesini satacak patron...bu fiyattan satarsa bir daha geri nasıl alacak atıyorum 2 sene sonra 8 tl oldu hisse...aradaki farkı şirketten isteyemez herhalde..yuzde 26 yı kurumsal bir ortağa satacak desem bunu normal olarak hisse devri şeklinde yapardı...şuan çok cevapsız sorular var
    %26 büyük bir oran. Muhtemelen bu adamda kenarda para var, kendisi alacak, şirkete para girişi yapacak. Beklentimiz ise sonrasında hisse üzerinden para kazanacak bir ortamın oluşması.

4. Benim tahminim birkaç hafta 3-4 arasi git gel yapacak. Kaldırıp kaldırıp indirecek. Daha sonra gk spk epdk haberlerine bağlı olarak sürecekler yukarıya. Banka en iyi %17 veriyor. Hisse şuan da 3,35 var sayım yaparsak en kötü yıl sonu 6 Tl görmesi muhtemel olduğuna göre ekranı kapatıp gezmek en doğrusu bence. Çünkü hareket başlayınca tutamayacaklardır.

Daha önceki 0,80-4 hareketine kac günde geldiğini görebilirsiniz. Ayrıca endeks 1080 iken bu hisse 3,70-3,80 de dolanıyordu. Endeks olmuş 1550 hisse 3,35 ve patron 65ml lot satacam diyor. Daha fazla yorum yok.

SADECE DÜŞÜNÜN SEN OLSAN PARAYA İHTİYAÇ VAR NE YAPARDIN. FARKLI BİRŞEY Mİ. YOKSA TÜM SPEKLERİN YAPTIĞINI MI...

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Şimdilik harekete bakılırsa haber, kısada hafif olumsuz algılanmış gibi duruyor.

3,22 3,23 rakamları önemli, ben 3,33 den biraz ek alım yaptım, riskli ama beklemedim. Bu rakamları görebilir de görmeyebilir de. Speğin istediği gibi algılama yapılacak. Saz onların elinde.

6. Erken davranmışsın sn hocam, belirsiz ortamda beklemekte fayda vardı diye düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    3,22 3,23 rakamları önemli, ben 3,33 den biraz ek alım yaptım, riskli ama beklemedim. Bu rakamları görebilir de görmeyebilir de. Speğin istediği gibi algılama yapılacak. Saz onların elinde.

7. Güzelim grafikli hisseyi patron olacak zebani tek kelime ile p.. etti. Umarım fiyatı çok düşürmeden karşılayacak güçte birileri vardır.

8. Hisseyi ayakta tutacak, olumlu algılanacak haber gelmediği sürece endeksi de bahane ederek düşmeye devam eder.

Sayfa 126/742 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •