Sayfa 275/337 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku

Patronun mali da anadoluya kaydedildi daha once oldugu gibi.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bundan sonraki sürecin nasıl olmasını bekliyorsun dostum ?? geçmişte patronun satış tecrübesini yaşamış biri olarak ...

bir de bu tahtada kim alıyor kim satıyor ne yapmak istiyorlar..bunların en doğru cevabını ancak sen verebilirsin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    merry nin san 2 günlük satışını city ye yazarsak takası 850 bine düşer

iş bankasının alımlarını da eklersek 884 bin olur .. eşitlendi diyebiliriz..

tabi bu hissede sürekli kurumlar arası virman var. takasın gerçeği yansıttığı pek düşünülemez ..

güzel bir p.tesi başlangıcı olması dileğiyle ..
    bu yabancıların elinde ne kadar lot kaldı dostum ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bundan sonraki sürecin nasıl olmasını bekliyorsun dostum ?? geçmişte patronun satış tecrübesini yaşamış biri olarak ...

bir de bu tahtada kim alıyor kim satıyor ne yapmak istiyorlar..bunların en doğru cevabını ancak sen verebilirsin...
    11/12/2019 iki patron 481.500 lot sattı ve satışın olduğu gün hisse artı kapadı daha sonra ufak bır dinlenme ve yukarı hareketine devam ayınısı olur olmaz kestırmek zor. O günün şartları ile şimdi aynı değil.

Ben genel olarak şirketin fiyat anlamında hala potansiyeli olduğunu düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu yabancıların elinde ne kadar lot kaldı dostum ??
    yabancı olduğuda belirsiz aslında kurum yabancı olabilir sadece .. sonuçta herkes her kurumda hesap açabiliyor .. temettü vermeyen bir hisseye yabancı yatırım yapar mı veya yaparsa sebebi nedir sorusunun cevabını biliyorsak hissedeki yabancılardan söz edebiliriz diye düşünüyorum …

5.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    yabancı olduğuda belirsiz aslında kurum yabancı olabilir sadece .. sonuçta herkes her kurumda hesap açabiliyor .. temettü vermeyen bir hisseye yabancı yatırım yapar mı veya yaparsa sebebi nedir sorusunun cevabını biliyorsak hissedeki yabancılardan söz edebiliriz diye düşünüyorum …
    tamamına katılıyorum. 2. tavanımız da gelıyor.

6. özerden sekur tmpol sektör kardeşliği 3 hissede tavan denemesi yapıyor. İçlerinde yıldız gibi parlayan tmpol olsada onlard bizden önce güzel prim yaptı.

7. Teşekkürler
    Müsait olunca pasta paylaşabilirsiniz çok sevinirim
    İşlem hacmi hala düşük
    Bu tavan giderken olumlu diye düşünüyorum
    Kısa veya orta vade öngörünüz ya da yorumunuzu paylaşabilirsiniz çok sevinirim

8. url=https://hizliresim.com/EuFclK][/url

Son dk kadar tavan olmadi,18:09 da tavana kitledi.Tum gun cesaret edebilene yukardanda olsa alim firsati verdi.

Brutteyken hacim beklemeyin genel bir durum hangi hisse olursa olsun hacim duser beni asil mutlu eden bank of olmadanda tavan olabiliyor olmamiz bu hosuma gitti.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 275/337 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •