Sayfa 473/602 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Günaydın hayırlı sabahlar herkese
    Hazine bakanı Elvan’ın yaptığı açıklamadan sonra kurda düşüş oldu, umarız gerekli müdahale yapılır

2. bugün güzel bir dayak çekecekler bizlere. Sonrası hayırlı olur inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Dövizin ateşinin sönmesi lazımdı. Şu ana kadar olmadi . Herhalde bilmediğimiz gelişmeler var . Bir Açıkla ma yapılsa biraz tansiyon düşerdi.
    Bugün veya yarın kabine açıklanacak, muhtemelen o da gidecek, inşallah yerine piyasalara son derece güven veren biri gelir.. mehmet şimşek gibi..

4.  Alıntı Originally Posted by elif_34 Yazıyı Oku
    Bugün veya yarın kabine açıklanacak, muhtemelen o da gidecek, inşallah yerine piyasalara son derece güven veren biri gelir.. mehmet şimşek gibi..
    Kabine değişecekmi bilmiyorum. Fakat daha önce mehmet şimşek 'in kabul etmediğini biliyorum . Hızlı reform kararları almalılar. Ankaradaki yiyici üst düzey bürokrasiyi bitirmeliler .

5. Devre kestireceginiz yerde . Bugün hiç açmasanız veya bilgisayar arızası, teknik bir ariza yaratsaydınız. Onu bile beceremediniz . Sağlk olsun ...

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Devre kestireceginiz yerde . Bugün hiç açmasanız veya bilgisayar arızası, teknik bir ariza yaratsaydınız. Onu bile beceremediniz . Sağlk olsun ...
    Ben anlamıyorum mebes kardeşim. Bunların hepsi şahsi fikrim, danışıklı dövüş. Ama arada kaynayan bu ülkenin değerlerine yatırım yapan bizler oluyoruz. Koskoca bankalar bile tabana yakın açtı. Neden diye soruyor insan NEDEN. Faiz artırdı diye MB başkanını değiştiriyorsun ama ppk da görev yapan yöneticiler değişmiyor? Bu adam tek başınamı alıyor kararları?

7.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    Ben anlamıyorum mebes kardeşim. Bunların hepsi şahsi fikrim, danışıklı dövüş. Ama arada kaynayan bu ülkenin değerlerine yatırım yapan bizler oluyoruz. Koskoca bankalar bile tabana yakın açtı. Neden diye soruyor insan NEDEN. Faiz artırdı diye MB başkanını değiştiriyorsun ama ppk da görev yapan yöneticiler değişmiyor? Bu adam tek başınamı alıyor kararları?
    Aynen katılıyorum. Ankaradaki üst düzey yiyici bürokrasiyi bitir inanın herşey düzelir, bu tip adamlar kaymaklı en az 4 yerden maaş ve yönetim gelirleri almaktadır. Şu anda seyredip gülmüyorlarsa ben hiç bir şey bilmiyorum...maaşlar inanın okadar yüksek ki ..

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. Ankaradaki üst düzey yiyici bürokrasiyi bitir inanın herşey düzelir, bu tip adamlar kaymaklı en az 4 yerden maaş ve yönetim gelirleri almaktadır. Şu anda seyredip gülmüyorlarsa ben hiç bir şey bilmiyorum...maaşlar inanın okadar yüksek ki ..
    O maaşları ve yönetim gideri ve benzeri avantaları kaldırdığınız gibi bürokrasideki yandaşları kaybedersiniz.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 473/602 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •