Onemli Gunler Banner
Sayfa 521/602 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    HAFTALIK LİSTE
    IHLGM mebes gidermi bu eşşek
    YGGYO
    HDFGS
    ALBRK
    RHEAG
    AKCNS
    EKGYO
    SISE
    PEKGY
    ANHYT
    DGGYO
    BSOKE BİRAZ FAZLA OLDU GİBİ AMA HALEN YAZMAK İSTEDİKLERİM VAR BU HAFTA İYİ OLUR İNŞALLAH ALLAH HERKESE BOL KAZANÇLAR NASİP ETSİN
    Gerçekten bende yazdim . Fakat inancım kalmadı ihlas grubuna ...

2. Herkese hayırlı bol kazançlı bir hafta dilerim.. cümleten hayırlı geceler...

3. teşekkurler hocam Allah razı olsun
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    HAFTALIK LİSTE
    YGGYO
    HDFGS
    ALBRK
    RHEAG
    AKCNS
    EKGYO
    SISE
    PEKGY
    ANHYT
    DGGYO
    BSOKE BİRAZ FAZLA OLDU GİBİ AMA HALEN YAZMAK İSTEDİKLERİM VAR BU HAFTA İYİ OLUR İNŞALLAH ALLAH HERKESE BOL KAZANÇLAR NASİP ETSİN
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yaylada da bir hareket bekliyorum buda sanko gibi cok oyalandı ,,, canak tamamlansada ederinin altında işlem görüyor

5. düşüşler cıkışlar oluyor nisan sonuna kadar sürebilir sonrası bahar yaz sabırlı bir şekilde posizyonlarımızı koruyalım...cümleten iyi geceler

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    HAFTALIK LİSTE
    YGGYO
    HDFGS
    ALBRK
    RHEAG
    AKCNS
    EKGYO
    SISE
    PEKGY
    ANHYT
    DGGYO
    Allah razı olsun hayırlı bereketli olur inşallah..

7.  Alıntı Originally Posted by Wolfspeed45 Yazıyı Oku
    Mrb
    Eczacıbaşının bu konuda üretimi var diye biliyorum. Eczyt takip edilebilir gibi bu bilgiden sonra. Kağıdı hiç takip etmedim sadece böyle bir üretim yaptığını hatırladım. Ytd
    Evet kardeşim, kanal açılmış ama belki kısa bir dalgalanma olabilir. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Başkan_3455 isimli kullacı: kul hakkı yenmesine ortak olmak istiyor olabilirsiniz ama kimseyi kul hakkı yemeye zorlayamazsınız.

Yazdıklarımı görmemek için beni engelleyebilirsiniz.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Kardeş kac yasındasın 16-17 falan mı? yaptıgın propaganda bile ergensi derecede komik, boş ve de aşırı taraflı. siyaset yaparken bari at gözlüklerini çıkar da söylemlerinde bir denge profili çiz. kinini kusuyorsun burada kimseye ışık tuttuğun falan da yok. hala da istemeyen engellesin ben devam ederim sacmalamaya diyorsun.

Diğer arkadaşlardan bu jargon için özür dilerim "lakin isin yanına varan is, misin yanına varan mis kokar." Grubun amacını ve seviyesini değistirmeye çalışan bu arkadaş sinir bozucu olmaya başladı.

Sayfa 521/602 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •