Sayfa 37/108 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 860 madde; 289 - 296 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. [email protected] adresine gönderdiğim e posta ya cevap alamıyorum .yatırımcı ilişkileri telefon numarasıda aranmıyor.Yatirimci ilişkilerini hiç arayan oldu mu arkadaşlar?

2.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    ben ekran görüntüsü koydum orada "bu suretle" kelimesi geçmiyor. ben kendim avukatım. izmirde kendi yerim var isteyen gelsin bir çayımı da içsin. 1 kelime ile neler kaybedilir neler kazanılır hukuken konuşuruz. şuan bu izahnameye dava açılsa kazanılır spk her yıl denetim kurulşarına çuvalla ceza kesiyor bu 1 kelimeler yüzünden bizde yatırım yaptık onda bir sıkıntı yok ancak gong çaldığı günden 1 hafta geçmeden bedelsiz ile miktar çoğaltmak etik değil.

2- 584 milyon teşvik belgesi varken derken şunu kast ediyorum izahnamenin her satırında "arz geliriyle yatırım yapmak" kalıbı geçiyor. en büyük yatırımı devlet yapmış zaten teşvik belgesi ile destek vermiş makine techizat için. bu ülkede paralel yapılar da ağlaya sızlaya çok insanı kandırdı kardeşim. duygulara değil gerçeklere bakın her zaman.
    Destek yatırım tutarının belli tutarına verilir ve belli şeyleri kapsar.Lütfen ytb yazın arama motoruna ve okuyun.İzahnamede kapasite 3 kata çıkacak denmiş,siz fabrikayı gördünüz mü?Söke 45 dk gidebilirsiniz.

Şirketin sitesine ondan yönlendirdim sizi.Beni orası bağlar.Siz avukatsanız ben de 20 yıldır bu piyasadayım.Duygularla iş yapmadım.Yatırım yaparken patron önemli bana o güveni verdi.Şimdi bekliyorum,izliyorum.Bence siz de her konuda ön yargılı olmayın,peşin niyet okumayın ve fırsat verin.Eğer içinize sinmiyorsa ikna edilme peşinde koşmayın.Tahta orda,şirketler orda.

Ytd.

Syg.

3. Patron çekirdekten yetişme, disiplinli, çalışma azmi ve girişimciliği yüksek seviyede olan birisi. Firmasının iyi yerlere gelmesi kaçınılmaz.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    ben ekran görüntüsü koydum orada "bu suretle" kelimesi geçmiyor. ben kendim avukatım. izmirde kendi yerim var isteyen gelsin bir çayımı da içsin. 1 kelime ile neler kaybedilir neler kazanılır hukuken konuşuruz. şuan bu izahnameye dava açılsa kazanılır spk her yıl denetim kurulşarına çuvalla ceza kesiyor bu 1 kelimeler yüzünden bizde yatırım yaptık onda bir sıkıntı yok ancak gong çaldığı günden 1 hafta geçmeden bedelsiz ile miktar çoğaltmak etik değil.

2- 584 milyon teşvik belgesi varken derken şunu kast ediyorum izahnamenin her satırında "arz geliriyle yatırım yapmak" kalıbı geçiyor. en büyük yatırımı devlet yapmış zaten teşvik belgesi ile destek vermiş makine techizat için. bu ülkede paralel yapılar da ağlaya sızlaya çok insanı kandırdı kardeşim. duygulara değil gerçeklere bakın her zaman.
    Belki konuyu yanlıs anlamısım kafam karısık bu aralardan diyerek...

Bedelli kararı almadılarki zaten gecen sene elde edilen kar ı bedelsiz olarak dagıtılmasına karar verildi.

Neyin tartısılması yapılıyor onu anlamadım

Alıntı Originally Posted by 2Ekmek1Samsun Yazıyı Oku
    Destek yatırım tutarının belli tutarına verilir ve belli şeyleri kapsar.Lütfen ytb yazın arama motoruna ve okuyun.İzahnamede kapasite 3 kata çıkacak denmiş,siz fabrikayı gördünüz mü?Söke 45 dk gidebilirsiniz.

Şirketin sitesine ondan yönlendirdim sizi.Beni orası bağlar.Siz avukatsanız ben de 20 yıldır bu piyasadayım.Duygularla iş yapmadım.Yatırım yaparken patron önemli bana o güveni verdi.Şimdi bekliyorum,izliyorum.Bence siz de her konuda ön yargılı olmayın,peşin niyet okumayın ve fırsat verin.Eğer içinize sinmiyorsa ikna edilme peşinde koşmayın.Tahta orda,şirketler orda.

Ytd.

Syg.
    Patron güvenilir olabilir lakin tahtası simdiden al satcılar doluşmus . Tahtasına sahip cıkmasını ögrensın önce bir patron olarak. Bedelsiz dagıtacagım yerine hisse alımına karar verdik desin

6. Daha dün halka arz olmuş şirket, "patron tahtasına sahip çıksın hisse geri alımı yapsın" deniyor. Şaka mı bu?

Biri de bedelliyle bedelsizi birbirine karıştırmış "sözleşmede bedelli sermaye artışı yapılmayacak yazıyor" diyor.

Arkadaşlar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Ben kendim buraya bilgi almaya giriyorum ama çoğunlukla boş laftan başka şey bulamıyorum. Bir daha da bu başlığa girmem.

Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Daha dün halka arz olmuş şirket, "patron tahtasına sahip çıksın hisse geri alımı yapsın" deniyor. Şaka mı bu?

Biri de bedelliyle bedelsizi birbirine karıştırmış "sözleşmede bedelli sermaye artışı yapılmayacak yazıyor" diyor.

Arkadaşlar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Ben kendim buraya bilgi almaya giriyorum ama çoğunlukla boş laftan başka şey bulamıyorum. Bir daha da bu başlığa girmem.
    Mevzuatı bılmıyorum okumadım lakin bedelsiz kararı alınabılıyor ise hisse alımı yapamaz mı sirket oyle bır madde var mı ?

8.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    benim anlayamadığım 2 konu var

1-584 milyon TL teşvik belgesi varsa 400 milyon TL için niye halka arz oldu?

2-izahname 33. sayfasının başında 1 yıl içinde bedelli yapılmayacak ve dolaşımdaki pay miktarının arttırılmaması taahhüt edilmiştir diyor. ozaman bunlar bedelsizi nasıl verecek? bedelsiz de zaten dolaşımdaki pay miktarı artmış olmayacak mı?
    İzahnameye baktım. Yatırım teşvikinden anladığım şu: devlet diyor ki; 'sen yatırım yap ben sana %40 destek vereğim'.
    Yani, sizin anladığınız gibi 'al sana 584 milyonu yatırım yap' değil. Şirket yatırım yaptıkça, 584 milyona kadar teşvikten yararlanacak.
    Son düzenleme : ASYERGE; 23-04-2021 saat: 01:45.

Sayfa 37/108 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •