Sayfa 266/563 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Veya hastaneye gidince sen hastasın, salgın var, kendi ilacını, iğneni kendin mi yap diyor. Demem o ki her kurum işini iyi yapmalı. Sahtekarlık insanlık tarihiyle yaşıttır sanırım. Teknoloji evrildikçe Sahtekarlık da boyut kazanır. Ama bunun yolunun başımdan atmak olmadığını düşünüyorum. Ben Devletimizin Kurumlarına güvenerek yaşıyorum. Kötü zamanda gücüm yetmediğinde benim hakkımı hukukumu korur diyorum.

Ben ülkemizin sermaye piyasasına yatırım yaptıysam, önce benim hakkımı o korur demek istiyorum.

Yatırımcıya git hakkınını mahkemede ara demesine gerek yok, o kadar aklı vardır sanırım insanların ama gücü varımdır.
    Bizim gücümüz onlar ama, o da git hakkını mahkemede ara derse şapkayı önümüze koyma zamanını kaçırmışız derim.

2. 40 üstü kapatmayı denicek ,orda yazılı lotlar boşa degil bence ytd

3. Yasal olmayan ne işlem yaptıkları belli, kimin o tarihte neyi var neyi yok belli, etkin pişmanlıkdan yararlan şu kadar para ver deniyor firma kendini kurtarabiliyorsa, Şu kadar parada mağdurlar adına kes. Önceden belirle teyit et. Piyasayı oluşturan cezasınıda keser.

4. Böyle haberleri okuyunca gerçekten sinirleniyorum, başınızı ağrıttım🙏

5. her gün alımm inadına çarşı

6.  Alıntı Originally Posted by Metalcore34 Yazıyı Oku
    2.33 altında kapatmaya bir tarafları yemez diye düşünüyorum. Uzun zaman sonra ilk defa rtalb'den bağımsız yeşil yaktı.
    Yanlış düşünmüşüm. 😕

7. Bugün çok güzel stop patlattılar..
    2.32 ikili dip altı hacimciz 2.21 e değmesi ve oradan 2.36 lara sekmesi buraların dip olduğunun habercisi..
    120 milyon hisseli bir tahtada karanlıkta sadece 1857 lot yani 4200 lira işlem olması ve 18.05 den sonra 1 lot dahi satanın olmaması hissede ortalıkta serseri lot kalmadığının göstergesidir..
    Deniz yatırım bu sığlıkta 200 bin lotun üstünde alması büyük ihtimal yatırim fonlarını işaret ediyor..
    Tahtada oyuncu yok.Patron hisseyi ya sıkıyor ya da arada ayar vererek yön veriyor..
    Haftaya gelecek bilançoyla yeniden FK ve Pd.d. hesapları yapılacak.Güncellenecek değerlerle borsadaki en ucuz hisse olmaya aday bir şirket karşımıza çıkacak..
    Ben patronun yerinde olsam üst pazara çıkmak icin starti verirdim..
    Bu tahta illaki çift hanelere gelecektir.Bu da üst pazar icin girişim ve A1 halka arzı ile mümkün olacak..
    Ancak onun öncesinde oyuncuların mala doymalara gerekir..
    Gerisi sadece duğmeye basmaya bakar..
    Hergun nedensiz %3-6 gider bir bakmişsın 10 olmus.K.Y da 2.30 dan cesaret edemez 10 larda siraya girer..
    Bu tahtaya yeni hikaye lazım..
    Hikaye hazirdır ama gosterim tarihini bekliyoruz..ASLA YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    2.33 ün ne onemi varki sn. metalcore 34

orasi destek degil, orada bir maliyetlenme yok.

bu fiyatlarin su an bir anlami yok , bu seviyeler kimsenin lehine değil
     Alıntı Originally Posted by Metalcore34 Yazıyı Oku
    Yanlış düşünmüşüm.
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 266/563 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz