Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

şahap zaten emekli idi.

hayatina biraz renk geldi

tekrar emekli olur

zaten bugun olmazsa yarin

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Kılıçdaroğlu nun merkez bankasını ziyaretinden sonra
    Faiz indirimi kesinleşmiş gibi duruyor.!!
    Merkez Bankası Başkanı faiz indirmezse reisin yüzüne nasıl bakacak.??
    Kılıçdaroğlundan Korkudan faiz indirmedi olayı.!!
    Reisin karızmasını yerle bir eder.!!
    Şahapı anında emekli eder.!!

2. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tekme atan kişi , sosyal medyayı aktif şekilde kullanıyor Özür dilediğini söylüyor.
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O zavallı demeyeyim, o el emekçisinin ayaklar altına alınan gururunu hiçbir özür onaramaz, küfretmeyeyim şimdi.
    "Soma'da 301 kişinin yaşamını yitirdiği facia sonrası dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müşaviri Yusuf Yerkel'in tekmelediği madenci Erdal Kocabıyık, özrü kabul etmediğini belirtti ve Halen üzgünüm, kalbim kırık. O tekme yalnızca bana değil, tüm madencilere atıldı dedi. Yerkel, Kocabıyık'ın özrü kabul ettiğini iddia etmişti."

https://tr.sputniknews.com/20180515/...033445042.html

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    "Soma'da 301 kişinin yaşamını yitirdiği facia sonrası dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müşaviri Yusuf Yerkel'in tekmelediği madenci Erdal Kocabıyık, özrü kabul etmediğini belirtti ve Halen üzgünüm, kalbim kırık. O tekme yalnızca bana değil, tüm madencilere atıldı dedi. Yerkel, Kocabıyık'ın özrü kabul ettiğini iddia etmişti."

https://tr.sputniknews.com/20180515/...033445042.html
    Ben savunmuyorum tekme atanı. Özrüde kabul olmaz. Bir ara twitter hesabına bakın derim ama… Yusuf Yerkel

5. hi am bu inek ne anlatiyor üsteki inek

6. her sabah kahvaltida 700-900 gr balik yerim 50 yildir boyle yanliz- 7 aydiir denizde balik yok balık yiyemez oldum ben demrede yaşıyorum balıkçılık yaparak geçiniyorlum küçük bir teknem var pancar motorlu 4.5 metelik mazot ile çalıyor yalnız mazota zam geldi dediler doğrumu bilmiyorum
    İİlk kez bugün markete gittim keçi peyniri 15 TL idi 100 olmuş v allajhi düz peyni 10 TL idi koyun olanı r omuş 40-60 TL zeytun keza 40 olmuş eskiden keçilere veriliyordu alan almıyordu çiğ zeytiumn ( TL olmuş 1 TL idi hüda devüladton falan mi oldu
    Birde siteye üye olurken çok kazık bir soru geldi 2 aaat araştırdım cevap için uzunca birlerin kısaltması ne diye sordu viyop cevabı yazınca üyelik hakkı almış odum 9 dam aldığım dolar 9.30 oldu 10,000 TL vardı 1000 dolar aldım 1000 TL yi de yedim kazanç 300 TL oldu balık 30-50 arası gidiyor türüne göre 1 aylık balık tutmama gerek kalmadı Aydın 400-500 kazanç ediyorum mırmır Karagöz mercan çıkıyor para etmiyor bunlar lüfer levrek para ediyor oda hiç kalmadı

7. eskiden günde 1 yada 2 kişi ölürdü sela verilirdi artık günde 6-8 kez sela veriliyor burda höpörlör ile ökeni belediye duyuruyor neden ölüypf bilmiyorum ama sanırım cenazeye giden virüs alıyor kana karışıyor eve geliyor yaşlı olana bulaşıyor zincir reaksiyon gibi oldu köyde yaşlı nugüd azaldı ölenler hep 80 üzeri yada 90 üzeri genç olmuyor iiçinde

8. Borcunu ödeyemeyen esnaf, kepenk indiriyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, geçen eylül ayında 9 bin 608 esnafın daha iflas ettiğini kaydederek son üç ayda kepenk indiren esnaf sayısındaki artışın yüzde 63 arttığına dikkat çekti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...iriyor-1877268

Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •