Sayfa 7/72 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 570 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Hoş geldin BaBo

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Uzun yıllardır
    Herhalde beni kimse tanimiyordur artik?
    Altın Vuruş'un altın kalpli bikmisbroker'ı unutulur mu hiç. Sağlık mutluluk huzur içinde paylaşımlarınızı sürdürmeniz dileği ile Selam ve Sevgiler.

2. Sn Bıkmışbroker, daha önce açmış olduğunuz topiclere yetişememiş, ama gene de geçmişe dönük okumuştum. İlk kez canlı canlı izleyeceğim için çok mutlu ve heyecanlıyım. Benim gibi yeni başlayan arkadaşlar için grafiklerinizi biraz bizim de anlayabileceğimiz açıklamalarla aydınlatabilirseniz çok sevinirim. Hayırlı uğurlu olsun. Sevgi ve saygılarımla...

Hoşgeldin Mustafa Abi , şükür kavuşturana... Hisse.net'in tarihi boyunca Nirvana düzeyinde tek başlık ... Sevgiler...Saygılar... CR7...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4. hoş geldin...özel pulcukları (sar) olan abi.... selamlar...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

5. Hoşgeldin üstad, ilk başlıktan hatırlarız efsaneyi. Altın rengi arka plan grafikler ile.

6. Hoşgeldin Bıkmışbroker.

Altın vuruş topikleri efsanedir elbette.Ancak benim için Babo yu özel kılan Baba ile birlikte diyaloglarından oluşan Para nasıl kaybedilir topiğidir.

Okumayan para piyasalarında olan biri varsa geri dönūp başran sona okumalı.

Yanisi şu ki bir altın vuruş olacaksa bile hiçbiriniz zengin olamayacaksınız.Kazanırsanız eğer inanın ki bu kazandıklarınız sizden daha önce çalınanlardır.

7. Sevim ko$, Babo usta Altin Furu$ 5 diyo🎉
    Yakinda Kuzu da damlar, seyreyle o zaman cumbu$u 😬😜

EFSANE döndü😇
    Hoşgeldin, Mustafa Abi

Sayfa 7/72 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz