Sayfa 41/72 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kağıdın bugünkü hareketine baktım.2.33 TL ile -2.43 TL arasında 10 kuruş oynamış..2.43 e satış yazmıştım ,alan olmamış..Demekki sıra benim lotları gelmedi..
    Aynı taktiği yarın da yaparsa 2.53 TL den 2 bin lot isteyene veririm...
    İşin iyi kısmı, Rüçhan kullanım süresi ( uzatmazlar ise.) 15 gün...
    2.43'den satamazdın 41-42 vermen lazımdı,benim kar marjım 10 değil 14'dü,yüksek k ile alırsan iyi kar bırakıyor,bende öyle yaptım,amacım sadece Kentteki zararımı telafi etmekti onu bedavaya getirmekti,kentde normalde zararım yok sadece karı eritti ve peşini bırakacak değilim,300 lotum var,az sayılır olsun temkinli olmakta fayda var,150 olursa anca yükseltirim,tabi 150 olursa,çünkü tahtacısı çok çakal,bugün pek alım olmadı bende almadım yatay açıldı yatay kapattı,birşeyler bekliyorlar gibi,ama neyi bilemiyoruz,burada top patronda,hisse çok sığ %1 bile değil halka açık olarak,ondan poipte,böyle hisselerden patronlar kottan çıkmak için kullanır borsaylan işleri olmaz,sadece öylesine borsadalar,eğerki kottan çıkma kararı alırsa mecbur toplayacak,halka açıklık oranını yükseltmek isterse hisse satması lazım,tabiki bedelsiz verme olasılığıda var,karları fena sayılmaz dövizlen iş yapıyor,döviz girdisi çok,ama bunu bilançoya yansıtmadı,guya büyümeye,vs mal alımlarına saydı,buda bir oyun,SPK zaten bildiğimiz gibi,dürtmeden harekete geçmez,çok şikayet gidiyor SPK'ya,bimere,cimere,neyse...Gelelim buna,değeri ucuz gözüküyor,gerçi 1.50-2.50 olduğunuda bilirim,7 olduğunuda,bedelli paralarını yerinde kullanırsa bu hisse buralarda durmaz önce 2.50,peşi 3 üstü,tabiki başında Rıdo var,Analtte iken bilirim o kurnazı,hiç kimseye acımadan hisse satar,Aneltte çokları onu mahkemeye vermişti tahtası kapandığında,peşi malum korkudan çağrı fiatını açıklamıştı,temennim kazanmanızdan yana...ytd.

2. anele kap gelmiş ama anlamadım. yabancı bir fon payını artırmış mı azaltmış mı? buraya yazayım belki bilen vardır

capıtal strategy

t1 günde sahip olunan pay oranı
    yüzde 16.07

t günde sahip olunan pay oranı
    yüzde 20

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,843
     Alıntı Originally Posted by süleymanekerX Yazıyı Oku
    anele kap gelmiş ama anlamadım. yabancı bir fon payını artırmış mı azaltmış mı? buraya yazayım belki bilen vardır

capıtal strategy

t1 günde sahip olunan pay oranı
    yüzde 16.07

t günde sahip olunan pay oranı
    yüzde 20
    Yabancı diye bakmayın ona. Rıdvanın arka bahçesi.
    Farkta bedellinin ödenmesinden kaynaklı.15 KASIMDA eski haline dönecektir.
    artan eksilen bir durum yok.
    Basit hesabı sizde yapabilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    teşekkürler. nereden bulaştık şu dalyalak rıdvana

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
    Rıdo üçkağıtçısına güven olmadığı için 2.40 üstü sattıklarımızı 2.30 altından yerine koymaya başladık,ama güvenirliliği yok,çünkü bu i...tin ne yapacağı belli olmaz,Anelte ne yaptıklarını gördük,satılmayan R gündemide var !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
    Bilançonun zarar yazacağı belliydi,öyle punduna getirdiki Rıdo tam R tahtadan kalktıktan sonra bunu yaptı hisseyi aşağıya bastı satış yaparak,7 neresi 2.30 altı neresi.Bekleyelim bakalım bu firavun ne yapacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İnşallah öyledir 15 kasım için,ama ben buna güvenmiyorum,güven oluşturması için borsa onun arka bahçesi olduğuna göre birşeyler yapması şart,yoksa arka bahçe falanda kalmaz kazançta gider.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
    Gittik bunun huyunu bildiğimiz halde 1K kadarda R satın almıştık.

Sayfa 41/72 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •