Sayfa 50/460 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Ozgyo da daha önce iki kere yaptığım gibi yine tırıp sattım ben sattıysam gider

2. 1.91 den alışım geliyordu korkudan aşağıya iyileştirdim 2.04 oldu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Teknikci vae mi kagitta bi fibo direnc falan,baksak

4. Geçen gün de yazmıştım, galipin operasyon kağıtları bunlar. Özellikle ICBCT büyük oyun kağıdı. Orada 2 li fiyatlardan toplandı yüklü kağıt, 5 in üzerine çıktı kağıt. Ama dağıtamadı, sürmeye çalıştıkça battı. 5 in üstünde yukarı süremedi, o esnada YKGYO kağıdı rölantiye alınmıştı. Şeker ve Metro aynı operasyonun aracı kurumları. (Diğer eski operasyon kağıtlarının takaslarına bakınca görürsünüz zaten) YKGYO'da galibin maliyeti ŞEKER ve METRO her ikinde de ortalama 1,70 civarı. Zaten dün bugün o fiyatlardaydı kağıt. 3 milyon lotları var. 3 ün üstüne atmadan bu operasyon bitmez. Daha o malların dağıtımı var vb vb... Ama her şey olabilir tamamen spekülatif oyun var. Şimdi 1,7 ten yüklenilen malları yukarı sürmeye başladılar. YTD...

5. Bu arada, günü tavandan kapatmış. alış: 2,05 satış: 2,05. Artış oranı: %20.

6. Ilk fibo direnci cok onemli biz ky lerde orda mali bosalttik mi kar cebe yakisir mantigi

7. Takas atarmisiniz kim ne almis, haftaya ky gelir iyice, oda yukardan verir.uygun yerde ineriz.iyi bayramlar

8. Bence olayın teknik (spekülatif ) tarafın olsa da temel analizi de dikkate almak gerek.
    Riva arazisi satışından 90 milyonu cebe koydu borçları ödedi. mevcut projeleri bitirme aşamasına geldi.
    Şimdi yeni projeler gündemde.
    Bu yükselişe rağmen benim maliyet 2.30 larda. Tarih zirvesi 10 yıl önce 6.00 larda
    Kayıplarını telafi etme zamanı geldi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesi dinle, kendi bildiğini yap.

Sayfa 50/460 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •