Onemli Gunler Banner
Sayfa 465/1044 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Tüm forum sakinlerinin yeni yılı kutlu olsun, nice mutlu ve sağlıklı yıllara tüm sevdiklerinizle birlikte ulaşmanız dileğiyle
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Yeni Yılın Size ve Tüm Sevdiklerinize Sağlık, Sıhhat, Huzur Mutluluk Getirmesini Temenni Eder, Yeni Yılda Her şey Gönlünüzce Olmasını Dilerim.

3. Zor gibi gözükse de, Yeni yılın hepimize şans getirmesi, başa bela edilen virüs'ün son bulması ve daha sağlıklı mutlu bol kazançlı günleri görebilmemiz dileğiyle inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    Tüm başlık takipçisi abilerim ve ablam, yeni yılın hepimize sağlık huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Aldığınız tavan, sattığınız taban olsun. Yolunuz da farinizda açık olsun. Mutlu senelere...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Bütün gün sistemde 2 ayrı grafiği tek ekranda görme işi ile uğraştım ve nihayet az önce bu seviyeye kadar getirmeyi başardım...

Artık 2 ayrı grafiği tek akranda görebiliyoruz. Bunun bize ne avantajı var? sorusuna ise:

- Aynı anda hisselerin hem baz alınan (burada XU100) hisseye göre durumları, hem de baz olmadan kendilerinin durumlarını görebilmemizdir...

Canlı ekrandan takip ederken bir ona, bir diğerine geçmeye gerek kalmadı...

Bu sistem 5dk. 'lık grafikte de çalışıyor ama en güzel günlük ve haftalıkta netice veriyor.

Unutulmaması gereken AL/SAT sistemi olmadığıdır. Hisse seçme sistemidir...

AL/SAT işini teknik analiz yöntemleri ile desteklemek gerekiyor...

Grafikte işaretli olan yerler (beyaz daire), düşüşün başladığı günü gösteriyor...

NOT: İlk fırsatta bu portföyün videosunu da çekip paylaşmayı düşünüyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Yukarıdaki grafikten ilk göze çarpanlar:

- En iyi durumda olan PKART ve sonra TMSN 'dir...

- TMSN endeks göre momentum kaybederken, PKART hâlen hem güç, hem de momentum kazanmaya devam ediyor...

- En zayıf görüntüyü ISCTR sergiliyor. Oysa 1 hafta önce, en güçlü bölgedeydi... Geçtiğimiz hafta ise sürekli güç ve moment kaybetti... Böyle devam ederse daha da zayıflayacaktır...

- GEDZA gerilerden endeks göre toparlanmaya çalışıyor ama önce aradaki duvarı geçmesi lâzım. Kendi içerisinde ise hâlen zayıf bölgede...

Bu sistem geleceğe ışık tutabilir ama asıl görevi o anı göstermektir. Yarın her şey değişebilir... Bunu her daim tüm teknik analiz çalışmalarında akılda tutmak lâzımdır...

Portföyün videosunu da ekledim...

5 Ekim 2021 - 31 Aralık 2021 rallisindeki hareketi içermektedir...

Fırsat bulmuşken PKART için 19Nisan2021 - 31Aralık2021 tarihleri arası video hazırladım...

Bu sayede dipten bugüne olan hareketin animasyonunu görebiliyoruz...

Gün gün ilerlediği için, videoyu durdurup grafik üzerindeki durumunu, değişimi daha dikkatli inceleyebiliriz...

Özel talep varsa paylaşabilirim. Ben örnek olması açısından bir kaç paylaşım yapıyorum ama isteğe bağlı paylaşımları da yapabilirim...

Son düzenleme : T/A; 02-01-2022 saat: 21:54.

Sayfa 465/1044 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •