Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Soda Yazıyı Oku
    Günaydın,
    Stopajı kesen:Fibabank
    Telefonla sorduğum:Qinvest
    sabah-ı şerifleriniz hayrolsun ( maşallah ) efendi ;

telefonda eyleştiğiniz şahıs değişken fön deriken demek istediği , fönün içeriğinde zaman zaman kurcalamaklar yaptıkları aktif olarak yönettikleri. fönün tabelasında katılım yazıyor , katılım değişken ibaresi var mı ? yökk ... e halde , fibo hüsnünün bankası niye sitopaj emmiş getiriden ? siz , sizden pdd sebebi ile sitopaj emdiğinden emin misiniz ? hesaplarınıza doğru baktınız mı ?
    olmayan bi şeyden stopaj eniklemişler oluyor eğer öyle ise... hayret ???
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Çok teşekkürler. Başlı başına Eurobond ile ilgili bir konu başlığı varmış. Bilmiyordum.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by AliY Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler. Başlı başına Eurobond ile ilgili bir konu başlığı varmış. Bilmiyordum.
    ağlci'm özletme kendini , arada uğra buralara ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
    Yabancı fonlara kur etkisi +%0,46
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bu fon usd ile alınabiliyor ,tefastaki degerler tl karsılıgı
    Burada bir karisiklik var saniyorum. Soz konusu fon TPP.

Yatirimci bilgi formu ; https://www.tebportfoy.com.tr/UserFi...01_11_2021.pdf

-Fon katılma payı alım satımının yapılacağı para
    birimi TL'dir.

Portfoyun %10 burada. 17 Aralikta alis emri vermistim. Usd ile alabilme secenegi gelmedi onume. Bilmiyorum belki teb den usd ile alinabiliyor mu ? Yatirimci bilgi formunda yazmiyor.

Islemleri cok yogun, aktif olduklarini dusunuyorum. Aralik portfoy dagilim raporu 35 sayfa. Belki bu kadar cok islem yapan diger fonlarda vardir ama teb portfoy cok ayrintili ve seffaf acikliyor belkide o yuzden 35 sayfa olabilir.

Fonu takip etmeye devam edecegim portfoyun %30 - %40 ini bu fona emanet etmeyi dusunuyorum. Fon yoneticileri 2 genc iyi okullarda egitim gormusler. Gorunen o ki piyasayi da iyi okuyorlar. Fakat fon muduru istanbul universitesi ingiliz dili ve edebiyati mezunu. Bir onemi olur mu bilmiyorum. Kaynak : Linkedin ve Kap

Saygilar , bol kazanclar.

6. Dolar eksi 7,6
    arka kapıdan devlet bankaları doları 14 ün altında tutmak için satış yapıyorlar ama artık tutamazlar

7.  Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    Yabancı fonlara kur etkisi +%0,46
    üstadım 15.30 verisine göre dolar düne göre düşüş olarak açıklanmış. Bloomberg den aşağı yukarı sabahtan 15.30 kadar izliyorum. Sanırım 13.76 altına hiç düşmedi. Ama açıklanan kur " Döviz alış " başlığı altındaki veriyi baz alıyorum. 13.7209 kur takip ettiğim kadarı ile o seviyeye hiç gelmedi. Saatlik veriler alınsa da gelmedi. İzlediğim kadarı ile. Bilmiyorum başka izleyen arkadaş var mıdır?

8. Fakat 13,7942 6 saatlik ortalama kur o da + değer ediyor fonların bazıları için eksi binde 7,6 bazıları için + bir değer (hesaplamadim ) yapıyor sizin fon hangisini kullanıyorsa

Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •